Treelogic TL-6001BF AV: GPS-навігатор з 6-дюймовим дисплеєм

425

Компанія Treelogic представила новий GPS-навігатор Treelogic TL-6001BF AV. Новинка виділяється висококонтрастним 6-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 800х480 пікселів, AV-вхід, Bluetooth-модулем, FM-трансмітером.


GPS-навігатор Treelogic TL-6001BF AV

Головною особливістю автомобільного навігатора Treelogic TL-6001BF AV є яскравий 6-дюймовий TFT-дисплей підвищеної чіткості з роздільною здатністю 800х480 пікселів, що займає практично всю передню панель пристрою. Екран забезпечує зручний перегляд навігаційної інформації, а покриття антивідблиску дозволить навіть в променях сліпучого сонця без праці відстежувати мінливу дорожню ситуацію. Незважаючи на те, що інтерфейс пристрою адаптований для управління пальцями, в комплект поставки також входить і стилус.

Тонкий корпус навігатора повністю виконаний з прогумованого пластика Soft Touch, завдяки чому пристрій приємно тримати в руках. Подібне покриття також запобігає вислизанню навігатора з рук і забезпечує тривале збереження привабливого зовнішнього вигляду пристрою. Лицьова сторона прикрашена тонким рельєфною рамкою під анодований метал, надає суворому увазі GPS-навігатора витонченості і витонченості.

Вбудований Bluetooth-модуль робить можливим використання пристрою в якості телефонної гарнітури hands-free. Користувач може здійснювати і приймати дзвінки за допомогою вбудованого мікрофона і динаміка, використовувати функцію автоматичної відповіді, імпортувати телефонну книгу з мобільного телефону, набирати потрібний номер прямо з навігатора, отримувати SMS-повідомлення, зберігати історію дзвінків.

Крім того, новинка оснащена FM-трансмітером, який дозволяє відтворювати аудіозаписи, аудіотреки фільмів і голосові підказки навігації через магнітолу по радіоканалу. Доступна також функція стандартного мультимедійного плеєра без використання магнітоли автомобіля.

Модель має процесор з тактовою частотою 500 МГц, 128 Мб оперативної пам’яті, платформа Windows CE.Net 6.0, а також високочутливий 32-канальний GPS-приймач SIRF Centrality Atlas IV.

Система також підтримує технологію SiRF Instant Fix II, яка в додаток до кешуванню даних знайдених супутників робить можливим і прогнозування їх розташування на строк до 3-х днів вперед. Точність позиціонування при оптимальних умовах прийому сигналу від супутників становить менш 3-х метрів, однак навіть при несприятливих умовах вона не перевищить 10-ти метрів.

Treelogic TL-6001BF AV комплектується навігаційними системами останнього покоління – Навітел Навігатор 3.2 Автоверсія, City Guide 3.7 або «Автоспутник Росія 3.2». У комплекті йдуть новітні карти більше 200 міст Росії. Картографічне ПЗ повністю русифіковане і локалізовано та підтримує інтелектуальний пошук точки призначення – за адресою, GPS-координатами, точці POI або синонімів (наприклад, Санкт-Петербург – Пітер). Адресний пошук ведеться з точністю до номера будинку, корпусу і будови.

Крім передвстановленою навігаційною програми і карт, користувач може самостійно додати на карту пам’яті одночасно до 4-х навігаційних програм, придбаних окремо (Navitel, CityGuide, Автоспутник, iGO, Ozi Explorer тощо).

Голосовий штурман підкаже, коли і куди необхідно повернути на автоматично прокладеному маршруті, повідомить актуальну швидкість руху і орієнтовний час прибуття в точку призначення. А динамік (1,5 Вт) забезпечить хорошу чутність навіть при наявності сильних зовнішніх шумів. Особливо складні дорожні розв’язки на карті відображаються в тривимірному форматі (3D), що збільшує шанси водія правильно вибрати схему руху. У програмах також реалізовані додаткові навігаційні функції: ідентифікація камер спостереження ДАІ (SPEEDCAM) і можливість завантаження бази корисних об’єктів POI (Points of Interest – АЗС, ГИБДД, кафе, ресторани, мотелі, готелі і т. д.).

Девайс програє музичні файли (MP3, WMA), відео (AVI, WMV, ASF, ASV, DAT, MPEG, MP4, MOV, RM, RMVB) і флеш-ролики, дає можливість перегляду картинок і фотографій (JPG, BMP), робить можливим читання електронних текстів з екрану навігатора і пропонує вбудовані ігри.

Для зберігання мультимедійного контенту і навігаційної інформації передбачаються слот для карт пам’яті microSD/microSDHC ємністю до 8 Гб. Стандартний роз’єм mini-jack 3,5 мм дає можливість підключити навушники, а вбудований акумулятор збільшеної ємності дозволить слухати музику і дивитися відео протягом 4 годин. На корпусі також присутній AV-відеовхід, завдяки чому пристрій підтримує дротові і бездротові камери заднього виду.

GPS-навігатор Treelogic TL-6001BF AV вже доступний у продажу. Рекомендована роздрібна ціна пристрою становить 8 тис. рублів.