Treelogic випустив нову камеру заднього виду

381

Компанія Treelogic представила нову універсальну камеру заднього виду Treelogic TL-C1. Пристрій здатний передавати велику, чітку і контрастну картинку ситуації позаду автомобіля навіть в умовах слабкого освітлення, дозволяючи максимально впевнено відчувати себе при парковці або при русі заднім ходом, а також відрізняється невибагливістю в процесі експлуатації, мініатюрними розмірами, ударостійким і вологозахищений корпусом, великим діапазоном робочих температур та продуманою системою кріплення.


Treelogic TL-C1

Treelogic TL-C1 може бути встановлена на бампері, кришці багажника, на номерному знаку або в будь-якому іншому зручному місці, дозволяючи водієві забути про «мертвих» для огляду зонах і не побоюватися наїзду на бордюр, зіткнення з іншим автомобілем та інших подібних неприємностей. Власники автомобілів з правим кермом можуть використовувати пристрій в якості камери переднього виду для відображення ситуації на зустрічній смузі при обгоні або перестроювання. Проста система кріплення дозволяє легко встановити камеру самостійно, а повний комплект кріпильних деталей дозволяє закріпити і використовувати пристрій відразу ж після покупки.

Завдяки використанню кольоровий CMOS-матриці розміром 1/3 дюйма камера заднього виду Treelogic TL-C1 має високий дозвіл (252 000 точок) і може фокусуватися на відстані до 100 м від об’єкта.

Крім того, пристрій відрізняється високою чутливістю, що становить 0,01 люкс, завдяки чому Treelogic TL-C1 може працювати в умовах дуже низького рівня освітленості без необхідності використовувати ІЧ-підсвічування. Також можливе використання камери заднього виду вночі – світла ліхтарів заднього ходу або габаритних вогнів автомобіля достатньо для передачі чіткої картинки на монітор.

Автомобільна камера заднього виду Treelogic TL-C1 також відрізняється широкими кутами огляду (170 градусів), а також великим діапазоном робочих температур (від -20 до +50 градусів, що дозволяє використовувати пристрій в будь-яких погодних і кліматичних умовах. Крім того, пристрій має герметичне виконання.

Універсальні роз’єми живлення і передачі даних дозволяє використовувати прилад разом з будь-яким автомобільним монітором або GPS-навігатором, включаючи пристрої сторонніх виробників. Крім того, камера заднього виду Treelogic TL-C1 може працювати з автомобільними моніторами і GPS-навігаторі системи кольоровості PAL, так як в NTSC.

Модель має компактні розміри – 16х21 мм. Вартість Treelogic TL-C1 – 2 тис. рублів.