Treelogic випустив нову серію MP3/MP4-плеєрів Chocolate

413

Компанія Treelogic представила першу модель нової серії MP3/MP4-плеєрів Treelogic Chocolate – Treelogic Chocolate 2Gb (з об’ємом пам’яті 2 Гб).


Treelogic Chocolate

В майбутньому можлива поява пристроїв у складі серії з великим об’ємом вбудованої пам’яті – 4 Гб і 8 Гб.

На гранях корпусу знайшлося місце для кнопки включення/вимикання плеєра, а також для двох роз’ємів: стандартного 3,5-мм міні-джек ” для навушників і miniUSB-роз’єм для зарядного пристрою і обміну даними з комп’ютером. Крім того, присутня кнопка Reset, що дозволяє перезапустити систему плеєра при виникненні неполадок, і мікрофонний вхід.

Пристрій можна використовувати як звичайний USB-накопичувач для зберігання і перенесення інформації. Вбудованої пам’яті (2 Гб) буде достатньо для зберігання до 500 пісень, 2500 фотографій і цілої бібліотеки електронних книг або важливих документів. Для синхронізації з ПК не потрібно додаткових програм – досить підключити плеєр до комп’ютера по високошвидкісному інтерфейсу USB 2.0 High Speed і скопіювати необхідні файли.

Плеєр відтворює всі основні формати звукових файлів (MP3, WMA, WAV) і 14 форматів відео (AVI, WMV, ASF, MPG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MOV, QT, VOB, RM, RMVB, 3GP – потрібна попередня конвертація у формат MTV), відображає фотографії та зображення форматів JPEG і BMP, а також підтримує читання електронних книг у форматі TXT. Пристрій оснащений рідкокристалічним дисплеєм діагоналлю 1,8 дюймів з роздільною здатністю 128х160 пікселів, відображає 65 тис. квітів.

Серед додаткових переваг Treelogic Chocolate – FM-радіо з пам’яттю на 30 станцій, передачі з якого можна записувати у форматі WAV, а також диктофон для запису важливої інформації. Крім того, в плеєрі серії Treelogic Chocolate реалізована одночасна робота декількох додатків – наприклад, можна переглядати фотоальбом під супровід музики або читати електронну книгу і одночасно слухати FM-станцію.

Новинка має компактні розміри 41,3×78,9×7,8 мм і скромний вага – 30 р. MP3/MP4-плеєр Treelogic Chocolate 2Gb (з об’ємом пам’яті 2 Гб) вже надійшов у продаж. Рекомендована роздрібна ціна пристрою становить 1,4 тис. руб.