Treelogic випустив новий GPS-навігатор TL-6003BGF AV

345

Компанія Treelogic представила новий GPS-навігатор Treelogic TL-6003BGF AV. Новинка виділяється 6-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 800х480 пікселів, AV-вхід, Bluetooth-модулем, підтримкою сервісу пробок, можливістю виходу в Інтернет, потужним мультимедійним функціоналом, FM-трансмітером.


Treelogic TL-6003BGF AV

Це стильний і тонкий девайс з товщиною корпуса всього 12,5 мм. Яскравий 6-дюймовий TFT-дисплей підвищеної чіткості з антибліковим покриттям забезпечує зручний перегляд навігаційної інформації, а підтримка пробок дозволяє в режимі реального часу стежити за ситуацією на дорозі і вибирати оптимальний маршрут. При товщині всього 12,5 мм TL-6003BGF AV легко вміщується в портфель або дамську сумку і може використовуватися не тільки в автомобілі, але і на прогулянці. Незважаючи на те, що інтерфейс пристрою адаптований для управління пальцями, в комплект поставки також входить і стилус.

Вбудований Bluetooth-модуль з підтримкою протоколу DUN дозволяє підключитися до мобільного телефону або комунікатора і використовувати GPS-навігатор Treelogic TL-6003BGF AV як модем для виходу в Мережу. Це робить можливим повноцінне використання онлайн-можливостей навігаційної програми: антипробочного сервісу, моніторингу переміщень автомобіля, автоматичного завантаження оновлень POI і карт безпосередньо в пристрій. Крім того, можливе також використання пристрою для перегляду веб-сторінок. Bluetooth-модуль також перетворює навігатор Treelogic TL-6003BGF AV в hands-free пристрій, забезпечуючи безпеку розмов по мобільному телефону за кермом. Користувач може здійснювати і приймати дзвінки, використовуючи вбудований мікрофон і функцію автоматичної відповіді, імпортувати телефонну книгу з мобільного телефону, набрати потрібний номер прямо з навігатора, отримувати SMS-повідомлення, зберігати історію дзвінків.

Крім того, новинка оснащена FM-трансмітером, який дозволяє відтворювати аудіозаписи, аудіотреки фільмів і голосові підказки навігації через магнітолу по радіоканалу. Доступна також функція стандартного мультимедійного плеєра без використання магнітоли автомобіля.

Процесор Mediatek 3351 з тактовою частотою 468 МГц, 64 Мб оперативної пам’яті, а також високочутливий 66-канальний GPS-приймач забезпечують GPS-навігатора Treelogic TL-6003BGF AV високу продуктивність. Точність позиціонування при оптимальних умовах прийому сигналу від супутників становить менше 3 м, проте навіть при несприятливих умовах вона не перевищить 10 м.

Крім передвстановленою навігаційною програми і карт, користувач може самостійно додати на карту пам’яті одночасно до 4-х навігаційних програм, придбаних окремо і вибирати, якою програмою користуватися в тому чи іншому регіоні.

GPS-навігатор Treelogic TL-6003BGF AV вже доступний у продажу. Рекомендована роздрібна ціна пристрою становить 8,5 тис. рублів.