Treelogic випустив стильний MP3/MP4-плеєр

307

Компанія Treelogic представила першу модель нової серії MP3/MP4-плеєрів Treelogic TL-37x – Treelogic TL-372 (з об’ємом пам’яті 2 Гб).


Treelogic TL-372

В майбутньому можлива поява пристроїв у складі серії з великим об’ємом вбудованої пам’яті – 4 і 8 Гб.

Treelogic TL-372
Treelogic TL-372

Строгий тонкий корпус кольору шампанського доповнюється вставками іскристого світло-бежевого кольору навколо дисплея і чотирипозиційної клавіші. Задня сторона також декорована елементом, що повторює за формою навігаційну клавішу з фронтальної панелі.

Treelogic TL-372
Treelogic TL-372

Кнопка Play/Pause дозволяє легко програвати мультимедійні файли або швидко припиняти і відновлювати відтворення, а 4-позиційна клавіша зі спеціальним покриттям дає можливість легко відрегулювати гучність, здійснити навігацію по сусідніх файлів або швидке перемотування всередині однієї композиції. Завдяки спеціально підібраним матеріалами органів управління і їх розташуванню всі функції можна виконувати «на дотик», не виймаючи плеєра.

Treelogic TL-372
Treelogic TL-372

Незважаючи на малу товщину, на гранях корпусу також знайшлося місце для кнопок включення/вимикання плеєра і доступу до основного меню пристрої, а також для двох роз’ємів: стандартного 3,5-мм міні-джек ” для навушників і miniUSB-роз’єм для зарядного пристрою і обміну даними з комп’ютером. Крім того, присутня кнопка Reset, що дозволяє перезапустити систему плеєра при виникненні неполадок. Для синхронізації з ПК не потрібно додаткових програм – досить підключити плеєр до комп’ютера по високошвидкісному інтерфейсу USB 2.0 High Speed і скопіювати необхідні файли.

Пристрої можна використовувати як звичайний USB-накопичувач для зберігання і перенесення інформації. Вбудованої пам’яті (2 Гб) буде достатньо для зберігання до 500 пісень, 2500 фотографій і цілої бібліотеки електронних книг або важливих документів. Якщо ж встановленого обсягу пам’яті виявиться недостатньо для зберігання медіатеки, можна скористатися картою пам’яті microSD об’ємом до 8 Гб, слот для якої розташовується на правій бічній стороні пристрою.

Плеєр відтворює всі основні формати звукових файлів (MP3, WMA, WAV) і 14 форматів відео (AVI, WMV, ASF, MPG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MOV, QT, VOB, RM, RMVB, 3GP – потрібна попередня конвертація у формат MTV), відображає фотографії та зображення форматів JPEG і BMP, а також підтримує читання електронних книг у форматі TXT. Пристрій оснащений ЖК-дисплеєм діагоналлю 1,44 дюйма з роздільною здатністю 128х128 пікселів, відображає 65 тис. квітів.

Мультимедійні файли копіюються з комп’ютера простим перетягуванням», без необхідності використовувати спеціальне ПЗ.

Серед додаткових переваг Treelogic TL-372 – FM-радіо з пам’яттю на 20 станцій, передачі з якого можна записувати у форматі WAV, а також диктофон для запису важливої інформації. Крім того, в плеєрі серії Treelogic TL-37x реалізована одночасна робота декількох додатків – наприклад, можна переглядати фотоальбом під супровід музики або читати електронну книгу і одночасно слухати улюблену FM-станцію.

Еквалайзер з 7 передвстановленими налаштуваннями і можливістю ручного налаштування допоможе знайти найкраще звучання улюблених пісень, а вхідні в комплект навушники забезпечать чистий звук.

Розміри моделі – 36x70x8,7 мм, вага – 23 р. Рекомендована роздрібна ціна пристрою становить 1150 руб.