Treelogic випустив всеїдний рідер Lecto 601

418

Компанія Treelogic представила рідер (пристрій для читання електронних книг) Treelogic Lecto 601. Новинка виділяється 6-дюймовим «бумагоподобным» екраном на основі технології E-Ink Vizplex останнього покоління, підтримкою всіх поширених форматів текстових і графічних файлів, вбудованим MP3-плеєром і диктофоном, підтримкою FM-радіо, вбудованими стереодинаміками, наявністю датчика положення (G-Sensor), компактними розмірами.


Treelogic Lecto 601

Пристрій відтворює 9 форматів електронних книг, документів і текстових файлів (EPUB, PDF, TXT, FB2, PDB, HTML, CHM, MOBI, RTF), а також 4 формату зображень і фото (JPEG, BMP, GIF, PNG). Крім того, підтримується відтворення музики у форматі MP3, WMA, WAV і OGG, а також є можливість прослуховування FM-радіо, так що проблем з відтворенням електронних книг, документів, текстових файлів, улюбленої музики, аудіокниг, голосових записів, зображень і фотографій точно не виникне.

Новинка оснащена літій-полімерним акумулятором підвищеної ємності, що дозволяє перегорнути близько 15 тис. – 18 тис. сторінок тексту на одному заряді батареї, що за приблизними підрахунками становить приблизно 1,5 місяця (45 днів) безперервної роботи. Зарядити акумулятор можна як від домашньої електромережі (адаптер живлення від мережі поставляється в комплекті), так і через інтерфейс USB 2.0.

Пристрій побудований на базі процесора Samsung 2416, що працює на частоті 400 МГц, оснащений 256 Мб пам’яті (128 Мб використовуються для системних потреб + 128 Мб доступно користувачеві для зберігання інформації) і працює під управлінням операційної системи Linux 2.6. Для додаткового зберігання книг, музики та фото передбачена карта пам’яті microSD об’ємом 2 Гб, що йде в комплекті. Однак і цей обсяг може бути збільшений до 32 Гб за допомогою флеш-карт формату microSD, придбаних окремо. Роз’єм для карт пам’яті додатково захищений металізованої кришкою, що дозволить запобігти передчасний вихід флеш-карти з ладу із-за механічних пошкоджень або попадання в слот сторонніх предметів.

Електронна книга Treelogic Lecto 601 компактна (192x135x10,3 мм) і важить всього 260 р.

Наявність FM-радіо з пам’яттю на 18 станцій дає можливість завжди бути в курсі останніх новин або музичних новинок. Додатково пристрій оснащений вбудованим мікрофоном, що дозволяє записувати голосові повідомлення або фрагменти радіоефіру.

Для прослуховування музики і голосових записів можна використовувати як навушники, так і вбудовані стереодинаміки, розташовані на задній стороні пристрою. Для підключення навушників передбачений стандартний 3,5-міліметровий роз’єм, причому в комплекті за замовчуванням поставляються вставні навушники. Крім навушників, в стандартну комплектацію також входить чохол з штучної або натуральної шкіри (на вибір) з магнітною засувкою, USB-кабель, карта пам’яті microSD об’ємом 2 Гб і адаптер живлення від мережі.

Рідер Treelogic Lecto 601 вже надійшов у продаж і доступний у двох кольорах – чорному і сірувато-білому. Рекомендована роздрібна вартість становить 8,5 тис. руб.