Трейлер call of duty vanguard розкриває світ cod: warzone

19

Тільки що вийшов новий трейлер call of duty: vanguard і, поки він більше схожий на легкий тизер, він вказує на події другої світової війни.

Трейлер cod vanguard, який ви можете побачити нижче, відображає понівечений військовими действіямивосточний фронт і той факт, що серія fps повертається до своїх коренів, знову знищуючи нацистів. Насправді трейлер не розкриває елементів ігрового процесу або будь-яких персонажів-це трейлер-привид-але ігрові локаціївиглядят ретельно деталізованими і відповідають очікуванням від консолейслідующего покоління.

Головною родзинкою тизера стає текст в кінці, де говориться, що повне розкриття відбудеться 19 серпня о 20:30 за московскомувремени, а пройде воно в найбільшій грі call of duty в жанрі королівської битви, call of duty warzone.

Ще один рік, ще один duty-тур

Щорічний випуск call of duty від activision можливий, тому що над грою працює ряд розробників, які постійно випускаютигри в серії – іноді об’єднуючи роботу декількох розробників, розділяючи між ними різні аспекти гри.

Цього року настала черга розробника sledgehammer games.

У минулому кувалда відповідала за call of duty: ww2 і допомагала infinity ward, ще одному розробнику, з call of duty: modern warfare 3 і перезавантаженням оригінального modern warfare.

Очікування від vanguard, безумовно, будуть високими, оскільки франшиза є найбільшим релізом activision / blizzard щороку, але слід зазначити, що оголошення гри відбувається лише через місяць після того, як департамент найму та житлового будівництва каліфорнії подав позов проти activision blizzard inc після дворічного розслідування передбачуваної дискримінації в компанії щодо співробітників жіночої статі.

Це розслідування триває, коли ми наближаємося до остаточного випуску call of duty: vanguard – ймовірно, в жовтні або листопаді цього року – і, безумовно, може позначитися на сприйнятті гри геймерами після релізу.