Турнір чемпіонів Міжнародної Серії з покеру

414

Азартні ігри викликають залежність не меншу, ніж наркотики. Покер в даному випадку не становить винятку, що є загальновідомим фактом. І у початківця гравця шанс програти все, до останніх штанів, дуже великий, враховуючи малий досвід у грі. А коли ще й удача не посміхнеться…

Інша доля чекає на вас, якщо ви станете членом Кола – професійного закритого клубу – об’єднання кращих гравців, де вашим наставником виступить сам Кріс «Ісус» Фергюссон. З його допомогою світова слава і прибуток ляжуть до ваших ніг.

Що для цього потрібно, так це потрапити на турнір Чемпіонів, який буде проводитися в Лас Вегасі, отримавши на нього запрошення. А ось там зберуться найсильніші гравці світу покеру, такі як Дженіфер Тілі, Джозеф Хэчем та інші «стовпи» професійного покеру. Ваша ж задача – перемогти їх, що зробить вас кращим з кращих, абсолютним чемпіоном.

Тільки подивіться, хто перебуватиме з вами за одним ігровим полем. Це Худоба Фишмэн, Клоуни Гоуэн, Ті Джей Клотьер, Ерік Сейдель, Антоніо Есфандіарі, а з ними ще півтора десятка професіоналів. Істинно, Турнір чемпіонів Міжнародної Серії з покеру зробив підбір найкращих гравців сучасного покеру, серед яких будете присутні і ви. Коментувати ігри взялися Норман Чад і Лон МакЭшерн, відомі персони в світі професійної гри в покер.

Все що необхідно, це уважно слухати свого наставника, Кріса «Ісуса» Фергюсона, який п’ять разів ставав переможцем Міжнародних змагань. Він присвятить вас в безліч тактичних ходів і комбінацій, розповість про найбільш часто зустрічаються помилки, методи і способи гри. Разом з ним або без нього можна створити власний, неповторний стиль ведення гри. Тому «World Series of Poker : Tournament of Champions» – це не просто черговий турнір, це джерело знань, досвіду і життєвий мудрості покеру. Крім досвіду і знань тут можна завести купу нових знайомих і знайти друзів.

Що ще необхідно, щоб перемогти? Вірно, розташовувати детальною інформацією про своїх супротивників. І такими даними професійні гравці володіють у повній мірі, так що на турнірі ви зможете отримати не тільки безцінний досвід гри такого рівня, але й інші необхідні знання та навички.

Також буде проводитися турнір між консолями.

*На правах реклами