Twin mirror з’явилася у steam

32

До кінця 2020-го року студія dontnod entertainment випустила психологічний трилер twin mirror . На пк він вийшов ексклюзивно для магазину epic games store. Рівно через рік гра з’явилася на майданчику steam.

Головний герой-колишній журналіст сем хіггс, розслідування якого назавжди змінить його рідне містечко: сем хіггс розпрощався з басвудом і всіма, кого знав, ще два роки тому. Смерть кращого друга знову привела сема додому, і тепер йому належить поглянути в очі негарному минулому басвуда – і своєму теж. Незабаром сем виявляється втягнутий в цілу павутину небезпечних таємниць, бо цей західновірджінскій містечко далеко не такий простий, як здається.

На допомогу протагоністу приходить його двійник — втілення його дружньої і емпатичної сторони, невидиме іншим. Подружитеся з ним-вирішувати тільки вам.

Ключова “фішка” гри-чертоги розуму, де ви зможете пережити події, в яких колись брав участь головний герой. Там вам доведеться шукати нові зачіпки для розслідування, розбирати можливі сценарії, опрацьовувати версії події.

Критики прийняли гру не надто позитивно. Скарги були в основному на погано опрацьованих персонажів і дірявий сюжет. А ось на що варто звернути увагу, так це на добротний саундтрек, детальне оточення і цікаву механіку чертоги розуму.