У браузері chrome з’явиться інформація про діючі форми захисту перегляду поточного сайту

21

У браузері chrome скоро з’явиться можливість швидко оцінити якість захисту при перегляді поточної web-сторінки. Новий набір функцій з’явиться в chrome слідом за microsoft edge, де вже ведеться аналогічна розробка.

Ще два тижні тому з’явилася інформація про створення нового набору інструментів для браузера microsoft edge. Він надасть користувачеві детальну інформацію про параметри захисту web-сторінки на поточній вкладці і відомості про джерело отримання даних. Вся інформація буде пропонуватися в читабельній формі.

До цих пір користувачі могли судити про ступінь захисту тільки за кольором значка мітки» замок”, який розташовувався на початку адресного рядка. Якщо він відображався зеленим кольором, то вважалося, що обмін даними з поточним сайтом захищений. Червоний колір або перекреслений значок попереджали про якісь загрози безпеці.

Незважаючи на те, що користувачам часто не вистачало більш докладної інформації про те, чому з’єднання вважається небезпечним, вони не могли отримати її. Нові інструменти дозволять вирішити цю проблему і отримати точну інформацію, що саме захищено, а що знаходиться під загрозою.

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті “штучний інтелект : правда і вигадка”.

читайте також:

samsung розкрила зміни в додатках, зроблені під складаний форм-фактор galaxy z