У Росії починаються продажі Acer Liquid mt Metal

506

ГК «Зв’язковий» і компанія Acer оголосила про початок ексклюзивних продажів смартфона Acer Liquid mt Metal, які триватимуть три тижні.


Acer Liquid mt Metal

Liquid mt Metal — новий смартфон від компанії Acer. Він відрізняється особливим стилем і елегантністю завдяки витонченому корпусі з металевими елементами і світлодіодними індикаторами. Апарат працює під управлінням ОС Android 2.2 Froyo, оснащений потужним процесором Qualcomm MSM7230 з тактовою частотою 800 Мгц. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс фірмової оболонки Acer дозволяє користувачам налаштовувати на свій смак додатки і віджети.

Acer Liquid mt Metal
Acer Liquid mt Metal

Завдяки мультимедійному програвачу NemoPlayer Acer Liquid mt Metal дозволяє переглядати відео в 720p без конвертації, є кодеки DivX, XviD, з допомогою яких можна дивитися неконвертовані відеофайли всіх поширених форматів.

Acer Liquid mt Metal
Acer Liquid mt Metal

Смартфон Acer Liquid mt Metal обладнаний 5-мегапіксельною камерою зі світлодіодним спалахом, автофокусом, геотеггінгом, можливістю ручного налаштування світлочутливості і автотаймером, а також функціями стабілізації зображення і розпізнавання обличчя і усмішки.

Апарат підтримує технологію Dolby Surround, забезпечує чисте і якісне звучання; параметри звуку можна налаштовувати за допомогою еквалайзера і функції динамічного посилення низьких частот.

Новий додаток Acer SocialJogger об’єднує оновлення соціальних мереж Facebook і Twitter, дозволяючи переглядати їх за допомогою колеса прокрутки, отримувати інформацію прямо на робочий стіл, а також коментувати і обмінюватися файлами. Також апарат підтримує роботу в YouTube, Picasa і Flickr.

За допомогою технології DLNA/UPnP смартфон Acer Liquid mt Metal можна використовувати як бездротовий сервер для всіх домашніх пристроїв користувача. Весь мультимедійний контент, збережений в смартфоні, можна переглядати на екрані ПК, телевізора або ігрової консолі. Крім того, смартфон можна використовувати для підключення настільного ПК до Інтернету через порт USB. В Acer Liquid mt Metal встановлено ПО Acer EasyLink, що забезпечує, в тому числі, захищене підключення до Інтернету (https). Смартфон також можна використовувати в якості точки доступу Wi-fi для підключення всіх бездротових пристроїв до Інтернету.

Поставляється в двох колірних рішеннях: чорний (Trendy silver) і коричневий (Elegant brown). Ціна Acer Liquid mt Metal становить 18 тис. руб.