У росії стартував продаж дитячих смарт-годин huawei watch kids 4 pro (7 фото)

34

Компанія huawei consumer business group оголосила про початок продажів в росії дитячих смарт-годин huawei watch kids 4 pro, що поєднують ергономічний дизайн і передові програмні та апаратні можливості. Володіючи вбудованою системою геопозиціонування на основі штучного інтелекту, huawei watch kids 4 pro надають точну інформацію про місцезнаходження дитини. А завдяки батареї 800 ма * год розумні годинник дозволяють постійно залишатися c ним на зв’язку, стежити за його безпекою і фізичною активністю. До того ж huawei watch kids 4 pro оснащені п’ятимегапіксельною фронтальною камерою, за допомогою якої можна здійснювати відеодзвінки в hd-якості з використанням додатків huawei meetime і huawei famcare.

Смарт-годинник huawei watch kids 4 pro оснащений технологією визначення місцезнаходження з підтримкою дев’яти систем геолокації, включаючи супутникові gps, beidou, глонасс, a-gps, а також позиціонування по базових станціях бездротового зв’язку, позиціонування в просторі за допомогою акселерометра і камери (при включенні тривожної кнопки sos). Фірмовий самонавчальний алгоритм об’єднує дані від різних систем для підвищення точності визначення координат, а при їх повторному визначенні на тій же локації точність збільшується. Годинники визначають і записують поточне місце розташування кожні 120 секунд і мають тривожну кнопку sos для екстреного дзвінка за попередньо заданим номером. За допомогою програми huawei famcare батьки можуть задавати межі безпечної зони і отримувати повідомлення, якщо дитина покине її або повернеться назад.

“сучасні технології допомагають запобігти випадкам самовільного відходу дітей з дому або навіть їх викрадення. Розумні годинник huawei мають функцію відстеження місця розташування, довго тримають заряд батареї, у них є тривожна кнопка sos, можливість отримувати повідомлення, якщо діти залишають безпечну зону, і інші корисні функції, які допоможуть убезпечити дитину”, — сказав дмитро второв, президент фонду “пошук зниклих дітей”. “пристрій не є стовідсотковим гарантом безпеки, але ми рекомендуємо використовувати всі доступні засоби і технічні можливості, щоб попередити біду і вчасно зреагувати в разі небезпеки”.

Дитячі годинники huawei watch kids 4 pro відповідають загальному регламенту єс щодо захисту даних (gdpr), що гарантує шифрування інформації та надійний захист конфіденційності дітей.

Корпус пристрою має вбудовану світлодіодне підсвічування, що забезпечує додаткову безпеку дитини в темний час доби. При включеному екрані індикатори відтворюють світлові ефекти, якими можна управляти. Розумний годинник також оснащений датчиком зовнішнього освітлення (als), який дозволяє автоматично регулювати яскравість екрану.

Завдяки фронтальній камері 5 мп пристрій дозволяє власникам смартфонів і планшетів huawei здійснювати відеодзвінки у форматі hd. Розумні годинник забезпечують стабільний зв’язок навіть під час зарубіжних поїздок: в пристрої реалізований інтелектуальний алгоритм, здатний визначати оптимальну для підключення мережу в більшості країн і регіонів. До того ж, смарт-годинник оснащений батареєю ємністю 800 ма*год, що дозволяє залишатися на зв’язку протягом усього дня, а за допомогою швидкої зарядки можна поповнити заряд на 50% всього за 20 хвилин.

П’ятимегапіксельна камера з діафрагмою f / 2.2 і кутом огляду 85 градусів може використовуватися не тільки для відеодзвінків в huawei meetime, але і для фотозйомки. Крім того, є можливість створення анімованих стікерів за допомогою функції відстеження руху. Функція “дружити” дозволяє додавати нові контакти в телефонну книгу: досить просто струсити рукою з годинником.

Дитячі смарт-годинник виконані в міцному корпусі з водонепроникністю до 5 atm . Для юних спортсменів є режим навчання плаванню, який розпізнає брас, батерфляй, вільний стиль і плавання на спині. В даному режимі годинник відстежують пройдену дистанцію, тривалість тренування, витрата калорій, темп, час, середню швидкість, стиль плавання і індекс swolf . Huawei watch kids 4 pro фіксують всі показники, допомагаючи дітям покращувати свою техніку.

Крім тренування з плавання huawei watch kids 4 pro підтримують ще кілька спортивних режимів, включаючи стрибки на скакалці і присідання, а також можуть підраховувати кроки, тривалість і інтенсивність будь-якої фізичної активності. Складаючи рейтинг тренувань за результатами моніторингу, huawei watch kids 4 pro дозволяють дитині самостійно відстежувати ефективність і прогрес.

Смарт-годинник оснащений датчиками зовнішньої освітленості (als) і уф-випромінювання, які дозволяють стежити за часом, проведеним дітьми на сонці. Так , huawei watch kids 4 pro допомагають батькам не тільки мотивувати дитину проводити більше часу на свіжому повітрі при світлі сонця, але і попереджають про допустиму дозу уф-випромінювання.

Смарт-годинник huawei watch kids 4 pro з’являться у продажу 17 грудня 2021 року в офіційних магазинах huawei і магазинах-партнерах. Модель буде доступна в синьому і рожевому відтінках. Рекомендована роздрібна ціна пристрою складе 12 990 рублів.