Українці обурені карикатурним образом українки-злодійки в серіалі “емілі в парижі”: міністр культури готує звернення до netflix

29

Днями стрімінговий сервіс netflix випустив на своїй платформі другий сезон серіалу “емілі в парижі”, який показує пригоди американки емілі, яка через роботу на час переїхала в париж. І цей сезон (точніше, його 4 серія) бурхливо обговорюється українцями в соцмережах. Чому?

У чому справа?

Справа в тому, що, за сюжетом, на курсах з вивчення французької мови емілі знайомиться з українкою, і саме її образ так обурив жителів україни .netflix показав дівчину петру (до речі, досить «поширене ім’я серед українок, так?), у якої немає ні смаку, ні великого інтелекту. До того ж, вона ще й краде в магазині.

Обурений і міністр культури україни олександр ткаченко. Він вже пообіцяв висловити своє невдоволення і відправити netflix звернення.

До речі, ще після виходу першого сезону незадоволені серіалом були і самі французи. Вони також розкритикували численні стереотипи і шаблони про те, що французи злі, недружні, постійно курять в офісах і зраджують дружинам і чоловікам.