Valve показала упаковку і футляр для ігрової консолі steam deck

41

Компанія valve оголосила про завершення розробки прототипу (design validation, dv) упаковки для готується до випуску портативного ігрової консолі steam deck. Остаточна модель упаковки ввібрала в себе поліпшення, зібрані на базі попередніх збірок ev2.

Нова редакція роздрібної упаковки консолі являє собою просту картонну коробку. В її комплект входить футляр для майбутнього ігрового гаджета і блок живлення для конкретного регіону поставки. Сам гаджет steam deck поміщається всередині футляра для перенесення і до нього додається інструкція.

Портативний футляр призначений як для базових моделей steam deck, оснащених 64 гбайт постійної пам’яті, так і для більш дорогих steam deck з 256 гбайт пам’яті.

Виробник показав також топову модель консолі з 512 гбайт вбудованої постійної пам’яті в тому ж футлярі, але поки немає повної впевненості, що для старшої версії буде застосовуватися той же дизайн упаковки.

Ігрова консоль valve steam deck буде оснащена процесором amd zen 2 з вбудованою графікою rdna 2.

На жаль, на початку листопада виробник оголосив, що випуск steam deck відкладений на два місяці через дефіцит компонентів пристрою-вони не були доставлені вчасно на підприємства виробника. Грунтуючись на оновлених термінах виробництва, відправка перших пристроїв steam deck була перенесена на лютий 2022 року. При цьому порядок користувачів у черзі бронювання не змінився.

В даний час ігрова консоль доступна для попереднього замовлення за ціною 399 доларів за базову модель з 64 гбайт пам’яті.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд razer kishi для android . Сьогодні в нашу тестову лабораторію потрапив razer kishi для android-контролер з підключенням через usb-c, здатний перетворити практично будь-який android-смартфон в повноцінну ігрову консоль. Детальніше про це читайте в статті “огляд razer kishi для android : мобільний геймінг теж може бути комфортним”.

читайте також: