Вантажоперевезення в Києві: режим роботи на карантині

4-14-2020


Ми виконуємо постачання медпрепаратами аптек, різних медичних установ. Вантажне таксі в Києві в будь-яку хвилину готове виконати замовлення по доставці необхідних товарів, продуктів, лікарських препаратів клієнтам, які перебувають на карантині.

Виконуючи замовлення на доставку життєво необхідних товарів і продуктів, водії та вантажники транспортної компанії строго дотримуються визначені на період епідемії санітарно-гігієнічні норми і правила. Працюємо в захисних рукавичках і масках, всі поверхні вантажного таксі ретельно обробляються антисептиками.

Приймаємо замовлення на доставку продуктів по телефону
Транспортна компанія «Давай Переедем» переконливо закликає наших клієнтів залишатися вдома на карантині. Ми завжди готові виїхати на ваше замовлення і з мінімальними ризиками доставити вам товари, продукти, ліки. Не піддавайте ризику себе і своїх близьких, замовляйте послуги вантажного таксі в Києві за телефоном, вказаним на сайті.


Оптимальна ціна для вантажного таксі по Києву
Можливо, у когось поняття «таксі» співвідноситься лише з перевезенням пасажирів. Незважаючи на це, останнім часом все більше стає популярною така послуга, як «вантажне таксі Київ», призначена для одночасної доставки пасажирів і всіляких вантажів.


Переваги вантажного таксі
При виборі транспортної компанії для виклику автомобіля доцільно орієнтуватися на середні ринкові ціни вантажного таксі. Надто завищена вартість таксі зовсім не є показником якості та відповідальності, а занижені тарифи на вантажне таксі можуть свідчити про різні проблеми вантажоперевізника (старий автопарк, недосвідчені водії і т.д.)
• Оперативність – вантажне таксі подається клієнту за максимально короткий термін.
• Можливість замовлення вантажного таксі з досвідченими вантажниками.
• Фіксована ціна вантажного таксі Київ – якщо не обговорені додаткові умови, для вантажоперевезень подається «Газель» 1,5 тонни, тому не виникає питань щодо доплату за тоннаж.
• Прокладання оптимального маршруту – можливість заїхати вантажним таксі в Києві в кілька різних місць. Ціна вантажного таксі в такому випадку буде набагато нижчою, ніж за кілька спеціальних поїздок.
• Доставка вантажу «від дверей до дверей» – будь-який вантаж буде доставлений оперативно і відповідально при мінімальних витратах часу.
Крім того, при необхідності транспортування різних вантажів, квартирному або дачному переїзді, доставки пасажирів і речей до вокзалу, набагато вигідніше скористатися послугами вантажного таксі по Києву, ніж замовляти два-три легкових автомобіля.