Verbatim представила новий портативний жорсткий диск для Mac

455

Компанія Verbatim випустила новий портативний жорсткий диск store’n’go Mac Portable Hard Drive, створений спеціально для користувачів Macintosh. Цей диск виконаний в стильному мінімалістському дизайні в двох кольорах – чорному і білому. Verbatim Mac Portable Hard Drive випущений в двох версіях, одна з яких оснащена інтерфейсами FW 800 і надшвидкісним USB 3.0 SuperSpeed, а також системою форматування HFS +, що виділяє цю модель серед інших і підкреслює її функціональність в роботі на Mac. Друга версія Verbatim store’n’go Mac Portable Hard Drive також оснащена інтерфейсом USB 3.0 SuperSpeed, але підтримує систему форматування FAT 32, що дозволяє працювати з цим диском користувачам ПК. Обидві версії жорсткого диска store’n’go Mac Portable Hard Drive від Verbatim будуть випущені з об’ємом пам’яті 500 Гб і 1 Тб. Пристрої з’являться у продажу в січні 2011 року.


Verbatim store’n’go Mac Portable Hard Drive

Функція USB 3.0 SuperSpeed передає дані в 10 разів швидше, ніж USB 2.0. Версія для Mac володіє портами FireWire 800 і USB 3.0 Mini-B. Це комбіноване пристрій доступний в форматі HFS +, що також підходить для програми Apple Time Machine Backup-програма для резервного копіювання даних.

Verbatim Store`n`Go Mac Portable Hard Drive
Verbatim store’n’go Mac Portable Hard Drive

Обидві моделі портативних жорстких дисків Verbatim store’n’go Mac Portable Hard Drive оснащені функцією Green Button, яка знижує витрату енергії і продовжує термін дії жорсткого диска. Можливий автоматичний або ручний переклад диска в режим очікування шляхом натискання кнопки Green Button на робочому столі. В режимі очікування робота обертових частин диска припиняється.