Verbatim представив мережевий жорсткий диск Verbatim Gigabit NAS

459

Компанія Verbatim представила мережний диск Gigabit NAS (Network Attached Storage), що забезпечує доступ до файлів і каталогів через комп’ютерну мережу. Власники Gigabit NAS зможуть розвантажити жорсткі диски комп’ютерів і зберігати до 1400 фільмів, 330 тисяч музичних треків, мільйон цифрових фотографій або будь-які інші дані централізовано, з легкістю отримуючи доступ до них з декількох комп’ютерів, медіаплеєрів або ігрових приставок таких, як Playstation 3 і Xbox, провідний або бездротової мережі. Накопичувачі Verbatim Gigabit NAS ємністю 500 ГБ і 1 ТБ з’являться в продажу в лютому. Рекомендована вартість Verbatim Gigabit NAS 1 ТБ складе 7500 рублів.

Мережний диск Verbatim Gigabit NAS володіє широкими можливостями, які помітно полегшать вашу роботу, зекономити час і кошти. Серед них:
Централізоване сховище всіх ваших файлів з доступом з декількох підключених до мережі комп’ютерів
Сортування і відтворення медіа-контенту (фото/музика/відео) з використанням оболонки Media Server
Перегляд фільмів по телевізору через медіаплеєр з підтримкою DLNA і можливість обміну файлами з вашої ігровою приставкою PS3 або Xbox
Доступ до бібліотеці музики iTunes з будь-якого комп’ютера в мережі
Можливість зробити USB-принтер доступним всім користувачам мережі
Передача великих файлів через Інтернет по протоколу FTP
Доступ до медіа-даними в мережі Інтернет за допомогою вбудованого клієнта BitTorrent
Настройка автоматичного резервного копіювання всіх комп’ютерів в мережі

Два порти USB 2.0 з підтримкою режиму USB Host дають можливість приєднувати до нового накопичувача Gigabit NAS принтери, додаткові жорсткі диски або інші носії даних, а висока пропускна здатність інтерфейсу забезпечує безпроблемну передачу навіть відеоконтенту високого дозволу, що при підключенні до мережі Gigabit LAN. Інтегрований в накопичувач TwonkyMedia Server дозволяє відсортувати медіа-бібліотеку за певними критеріями, наприклад, музичні файли можуть бути знайдені по альбому або виконавцю і відтворені через мережу на медіа-плеєрі або сучасному ТБ з підтримкою UPnP/DLNA. Також можна створити сервер iTunes, що забезпечує можливість централізованого зберігання музичної колекції з доступом до неї через однойменну програму iTunes з будь-якого комп’ютера в мережі. Просунуті користувачі оцінять і такі компоненти, як торрент-клієнт і FTP-сервер.

Мережний накопичувач легко налаштовується через протокол Samba c PC або з допомогою Bonjour на Mac. Є можливість створити приватні підрозділи, доступні тільки авторизованим користувачам. Для легкого виконання регулярного резервного копіювання даних в автоматичному режимі додається програма Nero BackItUp 4.