Verbatim представив USB накопичувач для безпечного зберігання даних

528

Компанія Verbatim випустила новий USB-накопичувач для безпечного зберігання даних Secure’; Go Small Business Security Pack. Даний накопичувач об’єднує функцію кодування та подальшу захист даних. Завдяки посиленому шифрування на апаратному рівні в контролері самого пристрою, що забезпечує високий рівень захисту файлів, Security Pack можна використовувати як надійне джерело зберігання інформації для фірм і професіоналів. Verbatim Secure’; Go Small Business Security Pack з об’ємом пам’яті 4 Гб, 8 Гб і 16 Гб будуть доступні у продажу в Європі з середини грудня 2010 року.


Verbatim Secure’; Go Small Business Security Pack

Verbatim Secure’; Go Small Business Security Pack включає в себе дві важливі складові: USB накопичувач з технологією апаратного шифрування 256 Біт і захисне програмне забезпечення. У той час як кодований накопичувач з поліпшеним стандартом шифрування гарантує 100% безпеку всієї збереженої на ньому інформації, вбудоване захисне програмне забезпечення дозволяє завантажувати або зберігати інформацію на ваш комп’ютер з накопичувача виключно авторизованими пристроями. Це допомагає захистити компанії від крадіжки або витоку інформації, а також дає можливість захиститися від загроз, що виходять від неавторизованих пристроїв, таких як USB накопичувачі, MP3 плеєри, iPods або цифрові камери, підключені до корпоративних комп’ютерів.

Завдяки обов’язковому вводу пароля і того факту, що в Small Business Security Pack здійснюється шифрування на апаратному рівні в контролері самого пристрою, вся інформація, розміщена на накопичувачі закодована.

Програма захисту даних, проста в обігу – вона швидко встановлюється і інтуїтивно зрозуміла. Початкові налаштування програми змушують всіх користувачів корпоративного комп’ютера використовувати тільки безпечні USB накопичувачі. Системний адміністратор може змінювати на свій розсуд і сам визначати які пристрої можуть бути використані.

Програмне забезпечення відстежує, які файли були записані або відкриті на USB носії, дозволяючи компанії проаналізувати, хто робив ті чи інші дії.

При спробі з’єднання неавторизованого пристрою до захищеного комп’ютера, адміністратор може бути повідомлений електронною поштою.

Коли комп’ютер, наприклад, ноутбук, підключений до локальної мережі, USB захист продовжить свою роботу згідно налаштувань. Повідомлення по email буде відразу надіслано при включенні в локальну мережу.