Verge: apple була майже готова допустити гри для microsoft xbox в app store

62

Неготовність microsoft до усунення технічних відмінностей і занадто суворе тлумачення з боку apple правил розміщення ігор в app store призвели до того, що microsoft все-таки не змогла розмістити свої ігри для microsoft xbox в app store.

Ще рік тому це питання вважалося майже вирішеним, пише the verge. Користувачі iphone та інших продуктів apple вже майже могли почати грати в ексклюзивні тайтли для xbox на iphone.

У той час microsoft і apple обговорювали, як краще зробити, щоб ігри xcloud могли працювати на пристроях купертіновцев. Обидві сторони були близькі до остаточної угоди. Угода залежала тільки від вирішення деяких технічних питань – забезпечення технічних вимог, які ультимативно пред’являла apple.

Microsoft тоді ще тільки готувалася до запуску ігрової хмарної платформи xbox cloud gaming (xcloud), а apple відкрито стверджувала про неможливість будь-якої інтеграції хмарних ігор microsoft в app store. Аналогічні обмеження поширювалися і щодо google, яка теж шукала шляхи для отримання доступу до stadia з iphone.

Apple вимагала, щоб кожна гра мала свої набори файлів, в тому числі службові, управляти якими можна було тільки індивідуально. Для microsoft і google це було невигідно, тому що завдяки використанню загальних механізмів вони могли швидко нарощувати список доступних ігор, що працюють на одних і тих же движках.

Якщо точніше, apple наполягала на тому, щоб кожна гра в app store включала повний стек інструментів для потокової передачі. У той же час microsoft хотіла об’єднати його в одне технологічне додаток, на яке були б покладені загальні завдання з підтримки потокової передачі. Це позбавило б компанію від необхідності оновлювати кожну гру при внесенні змін в технологію потокової передачі.

Однак вимоги apple змушували microsoft дублювати одні й ті ж інструменти для кожної гри. До того ж ігри ставали в кілька разів важче і мали багато надлишкового коду. Microsoft була готова змінити свою стратегію xcloud, щоб потрапити в app store. Здавалося навіть, що apple піде назустріч microsoft і дозволить їй обходити механізм покупок в app store, за умови, що компанія буде щомісяця перераховувати apple компенсацію за зниження кількості продажів через основний механізм покупок app store. Але тим не менш, угода розвалилася.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд razer kishi для android . Сьогодні в нашу тестову лабораторію потрапив razer kishi для android-контролер з підключенням через usb-c, здатний перетворити практично будь-який android-смартфон в повноцінну ігрову консоль. Детальніше про це читайте в статті “огляд razer kishi для android : мобільний геймінг теж може бути комфортним”.

читайте також: