Властивості тикового дерева

6-10-2017


Стійкість до циклічних і різких змін погодних умов дає можливість виготовляти меблі з тика для використання в умовах, незахищених від зовнішніх впливів природи.
Такі характеристики цієї цінної деревини, що містить багато тикового масла, забезпечують міцність і довголітню експлуатацію садових меблів. Адже навіть перезимувавши на вулиці, під снігом, вона не втрачає свого первинного вигляду. Тика масло захищає деревину від гнилі і шкідників короїдів, а також має властивість утримувати і навіть відштовхувати вологу. Пропоную вам тиковое масло купить за приемною цiною.

Однак впливу сонячних променів деревина з тика не може протистояти, тому що ультрафіолет змінює колір таких виробів.
Дуже важливим моментом є висока міцність дерева, яка запобігає пошкодження від механічних впливів.
Дерево тика стійке до дії агресивних кислот, тому може використовуватися для виготовлення меблів в лабораторії.
Навіть уже у придбаних меблів, при бажанні, можна змінити колір. Для збереження ніжності і тепла природного відтінку поверхню всього лише обробляється спеціальним засобом, що захищає від зміни кольору, не вплинувши на саме властивість матеріалу, його довговічність і функціональність. Необроблена таким способом меблі з тика з часом набуває чудовий сріблястий відтінок.
Жирність прекрасної деревини надає виробам терпкий аромат запаху старої шкіри, спекотних пустель і морських вітрів, принісши цим самим насолоду і спокій.
Ще одним чудовим перевагою є те, що покриті тиком металеві поверхні, роблять прекрасну захист від вологи і зовсім не піддаються корозії. Така властивість деревини використовується при суднобудуванні.
Після трирічного віку деревина тика набуває дуже рідкісне своєю унікальністю властивість – вогнетривкість.
Завдяки таким прекрасним властивостям, тик, по суті, вічний і по закінченню довго часу він просто кам’яніє.
Унікальність цього матеріалу в його фактурі, адже сама природа виступила в ролі дизайнера, вималювати вигини, лінії, тріщинки.