Volkswagen показав повністю електричний Golf

598

Найпопулярніший автомобіль Європи Volkswagen Golf отримав повністю електричну версію. Поки Golf blue-e-motion існує тільки у вигляді концепту, однак ретельність опрацювання проекту говорить про досить швидкий запуск моделі у виробництво. Електрокар побудований на базі п’ятидверній версії хетчбека; на відміну від багатьох конкурентів, блоки літієво-іонних батарей загальною вагою 315 кг не зібрані в одному місці, а розподілені по різних частинах кузова, забезпечуючи оптимальну развесовку. Електродвигун з значним обертовим моментом в 270 Н•м має кілька режимів роботи.


Volkswagen Golf blue-e-motion

Короткочасно він може розвивати потужність до 115 л. с., а на довгих дистанціях працює з віддачею 69 к. с. Таким чином, водій може вибирати між динамікою і запасом ходу.

Volkswagen Golf blue-e-motion
Volkswagen Golf blue-e-motion

В VW Golf blue-e-motion застосовані цікаві рішення «електричної ери»: так, на приладовій панелі з’явилися нові покажчики потужності двигуна в даний момент, рівня заряду батареї і орієнтовного запасу ходу. Він може складати до 150 кілометрів, проте дуже залежить від манери їзди і використання додаткових пристроїв (обігріву салону, кондиціонери тощо), повідомляє Autonews.

Volkswagen Golf blue-e-motion
Volkswagen Golf blue-e-motion