Volkswagen представив спецавтомобіль для бездоріжжя

530

Марка Volkswagen Комерційні автомобілі розробила Transporter Rockton. Це новий мінівен для використання в жорстких умовах бездоріжжя, перевезення пасажирів і вантажів у важкодоступні місця.


Transporter Rockton

Rockton створений на базі Transporter Kombi і завдяки серійним повного приводу володіє найкращим зчепленням з дорожнім полотном на грунтових дорогах. Повний привід 4MOTION з муфтою Haldex 4-го покоління, серійно встановлювана блокування диференціала задньої осі, збільшена на 30 міліметрів висота дорожнього просвіту, а також посилена підвіска (при повній масі 3,2 тонни) дозволяють автомобілю впевнено проходити по бездоріжжю з пасажирами і вантажем. Також легко Rockton долає підйоми до 36 градусів.

Transporter Rockton зовні відрізняється не лише більшою висотою, але і спеціальним декором. Для салону Rockton пропонується спеціальне обладнання, доступне для Transporter Kombi.

Для Transporter Rockton доступні два потужних і економних 2,0-л двигуна TDI потужністю 103 132 кВт (140 і 180 л. с. відповідно), він обладнаний в базовій версії шестиступінчастою коробкою передач. Всі двигуни Rockton відповідають в Європі вимогам Euro-5.

На Rockton може бути встановлено екстремальний Off-Road-пакет – спеціальний пакет опцій для бездоріжжя. Зовні цю версію Rockton можна відрізнити по 16-дюймових шин АТ на посилених сталевих дисках. Але найважливіше криється в деталях: відмінною рисою цієї версії є спеціальна коробка передач, що забезпечує підвищену тягу під час поїздок по бездоріжжю. Захист днища кузова оберігає двигун і трансмісію, паливний бак, пороги, диференціал заднього моста і основний глушник на поганих дорогах і бездоріжжі. Хоча Rockton пристосований до спеціальних умов бездоріжжя, він також добре почуває себе на дорозі.

Ще одна важлива деталь оснащення – система рейкових направляючих на підлозі пасажирського відділення, на які кріпляться два обтягнутих міцною тканиною одномісних сидіння, обладнані трьохточковими ременями безпеки. Сидіння можна переміщати уздовж рейок чи знімати.

Крім цього, комерційний підрозділ Volkswagen пропонує для Transporter Rockton додаткове обладнання. Таким чином, новий Transporter Rockton, доступний для замовлення в Європі у офіційних дилерів з кінця 2010 року, можна буде оснастити практично для будь-яких транспортних цілей.