Volkswagen Rockton — новий Transporter для важких умов бездоріжжя

584

Вантажопасажирський автомобіль з відмінними позашляховими якостями, здатний доставляти людей та вантажі до самих важкодоступних місць призначення, — саме таким критеріям відповідає екстремальним новий Transporter Rockton, представлений маркою «Volkswagen Комерційні автомобілі».


Volkswagen Rockton

Rockton створений на базі Transporter Kombi і завдяки входить в стандартну комплектацію повного приводу він володіє відмінним зчепленням з поверхнею ґрунтових доріг. Постійний повний привід 4MOTION з муфтою Haldex 4-го покоління, що входить в стандартну комплектацію блокування заднього диференціала, збільшений на 30 міліметрів дорожній просвіт, а також посилена підвіска (розрахована на повну масу 3,2 т) дозволяють надійно і безпечно перевезти через труднопроходимую місцевість і людей, і вантажі.

Volkswagen Rockton
Volkswagen Rockton

Крім збільшеного кліренсу Transporter Rockton зовні відрізняється закритими задніми боковинами і особливим декором. Для салону можна замовити будь опції, доступні для Transporter Kombi, — наприклад, різні варіанти задніх сидінь. Після роботи на вулиці приємно опинитися в атмосфері Rockton: додатковий опалювач в салоні, а також повітряний фільтр для регіонів з підвищеним рівнем запиленості входять в стандартну комплектацію, сидіння мають міцну тканинну оббивку.

Transporter Rockton приводиться в рух потужними і економічними 2-літровими двигунами TDI 103 кВт і 132 кВт (140 і 180 л. с. відповідно) і стандартно оснащується 6 ступінчастою механічною коробкою передач. Всі двигуни відповідають екологічному стандарту Євро 5.

Якщо передбачається експлуатація в умовах крайньої бездоріжжя, версію T5 Rockton 103 кВт можна доповнити пакетом Expedition. З таким спорядженням Transporter Rockton готовий до великих пригод. Увагу відразу ж привертають 16-дюймові позашляхові шини на посилених сталевих дисках. Але все-таки найважливіше криється в деталях. Особливістю цієї версії є спеціальна трансмісія, що забезпечує підвищену тягове зусилля в режимі Offroad. Хоча Rockton і сконструйований з розрахунком на подолання бездоріжжя, він також придатний для руху по дорогах загального призначення.

Для салону Transporter Rockton в пакеті Expedition передбачені міцні рейкові направляючі в підлозі, на яких закріплені два одномісних сидіння з міцної тканинної оббивкою. Обидва сидіння обладнані вбудованими трьохточковими ременями безпеки. Сидіння можна пересувати по напрямних або повністю демонтувати. В якості опції можна замовити до трьох додаткових одномісних сидінь.

Опціональний пакет Protection призначений для обох версій Rockton і включає в себе захист двигуна, трансмісії, паливного бака, порогів, заднього диференціала і основного глушника, що вкрай важливо при русі по грунтових дорогах.

Крім того, Volkswagen пропонує для Transporter Rockton додаткові види обладнання. З їх допомогою новий Transporter Rockton можна індивідуально оснастити практично для будь-яких цілей.