Volkswagen випустить обмежену білосніжну серію Polo

542

До наближення зими Volkswagen випускає спеціальну обмежену серію з 300 білосніжних Polo, які можна буде придбати, починаючи з середини листопада 2010 року.

«Радикально білий» хетчбек Polo пропонується з економічним двигуном 1,4 (85 к. с.) в поєднанні з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач або семиступінчастою коробкою DSG на вибір покупця.

Volkswagen Polo White

Бензиновий двигун 1,4 розганяє автомобіль до максимальної швидкості 177 км/год, при цьому розгін 0-100 км/год займає 11,9 секунд. Витрата палива порадує всіх любителів постояти в передноворічні затори в теплому автомобілі або виїхати за місто на зимовий пікнік – в змішаному циклі Polo споживає всього 5,8 літрів палива на 100 км.

«Радикально білий» Polo буде запропоновано найбільш популярною в Росії версії з чотирьохдверним кузовом, а з обладнання отримає також дуже затребуваний в нашій країні кондиціонер.

Родзинкою моделі стане універсальна мультимедійна система RMT 100 з великим набором функцій. По суті, RMT 100 оптимальним чином поєднує в одному апараті CD/MP3-радиомагнитолу і Bluetooth-пристрій для гучного зв’язку. Щоб прослухати музику з зовнішніх носіїв (наприклад, з телефону, MP3-плеєра або звичайної флешки), необхідно просто передати на RMT 100 музичні MP3 або WMA-файли за допомогою функції Bluetooth мобільного телефону або скористатися наявними інтерфейсними роз’ємами USB і AUX. При вступі ж вхідних викликів відбувається автоматичне відключення звуку і за допомогою Bluetooth-пристрої для гучного зв’язку можна вести телефонну розмову. У системі передбачена пам’ять на 6 телефонних номерів, а РК-дисплей і інтуїтивно зрозуміле управління зроблять взаємодія з системою більш комфортним і безпечним.

Продажу «Радикально білого» Polo стартують в середині листопада. Ціна автомобіля з механічною коробкою передач складе 555 тис. рублів і 603 тис. рублів за варіант з DSG. Всього планується виробити і реалізувати 300 таких хетчбеків.