Volkswagen випустив Amarok з дводверної кабіною

604

Після успішного міжнародного старту продажів Amarok з чотирьохдверної кабіною, Volkswagen представляє другий варіант Amarok – з дводверної кабіною і збільшеною вантажною платформою.


Volkswagen Amarok SingleCab

Автомобіль має більш місткою вантажною платформою з довжиною 2.205 мм. На вантажній платформі, яка порівняно з DoubleCab довшим на 65 см впоперек розміщуються два європіддони, після чого залишається ще 60 см завантажувального простору. При цьому залишилася незмінною значна ширина багажного отвору – 1,22 метра між колісними арками. В результаті утворюється вантажна площадка розміром 3,57 м2 на якій можна перевозити і громіздкі вантажі. Завдяки шести такелажних петель, що поставляється в базовій комплектації, про їх кріпленні можна не хвилюватися.

Volkswagen Amarok SingleCab
Volkswagen Amarok SingleCab

Amarok SingleCab оснащується добре зарекомендували себе дволітровим двигуном TDI потужністю 163 л. с. (120 кВт) та вперше представленої версією TDI потужністю 122 л. с. (90 кВт). На вибір представлено дві трансмісії: задній привід або підключається повний привід. В якості додаткової опції для обох версій пропонується блокування диференціала задньої осі. Підвіска витримує максимальне завантаження до 1,26 т. На високому рівні залишається безпека. Сюди відносяться серійна електронна система контролю курсової стійкості (ESP) передні подушки безпеки для водія і пасажира, а також бічні подушки безпеки.

Поряд з класичним варіантом комерційного автомобіля з чорними бамперами, для SingleCab пропонується комплектація Styling з бамперами, лакованими під колір машини і легкосплавними дисками. Пропонуються і багато інші опції, аж до високоякісної навігаційної системи.

Amarok SingleCab вийде на європейський і російський ринок у першій половині 2011 року.