Вибираємо бензопилу для господарства.

9-21-2018

Вибираємо бензопилу для господарства.

На youtube – каналі «220 Вольт» вийшов черговий цикл передач . Бензопили використовують для валки дерев, заготівлі дров, обрізання гілок, розпилювання будматеріалів, творчості і т. Бензопили важче аналогічних акумуляторних і мережевих ланцюгових пив. Вони складніше в експлуатації, але підходять для більш тривалих і складних робіт. Завдяки мобільності, з ними можна працювати далеко від стаціонарних джерел живлення – в лісі або на неэлектрофицированной будмайданчику. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ремонт бензопил.
Шина спрямовує і змащує ланцюг. Розмір визначає, наскільки товсте дерево здатна прорізати пила. Довжина шини залежить від потужності двигуна. Двигун почне перегріватися, що в підсумку призведе до заклинювання. Установка шини менше рекомендованої допускається. Крок ланцюга – відстань між двома сусідніми пильними зубами ланцюга. Він впливає на продуктивність пилки. Рекомендоване значення вказується виробником і залежить від призначення пилки: Обсяг бензобака залежить від призначення пилки.
Аматорські та фермерські бензопили розраховані на роботу не більш 4 годин у день. Вони не вимагають багато палива, на них встановлюються баки до 0, 5 л. Професійні моделі працюють до 12 годин і споживають багато бензину. Бензобаки понад 0, 5 л дозволяють рідше перериватися на дозаправку. Після установки нової шини або ланцюга увімкніть бензопилу на кілька хвилин без навантаження. Це допоможе рівномірно всі змастити. Зірочка шини вимагає окремої мастила.