Вибираємо кросівки на літо.

2-9-2018

Вибираємо кросівки на літо.
Якщо ви вирішили зайнятися бігом, то, насамперед, потрібно задатися питанням – як вибрати кращі кросівки для бігу? Адже правильно підібрана взуття допоможе не тільки зробити тренування максимально комфортною, але і запобігти травми, пов’язані з заняттями бігом. Якщо біг для вас – улюблений вид кардіо-тренувань, то не варто скупитися і придбати окремі кросівки. Вони дадуть вам комфорт і захист від травм, в цьому головна перевага перед звичайним взуттям для тренажерного залу. правильно підібране взуття гарантує надійне зчеплення з дорогою – при бігу по мокрій траві, обмерзлих поверхонь тощо Всі ці проблеми з успіхом вирішують кросівки для бігу відомих брендів: Asics, Mizuno, Adidas, Nike. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Магазин детской обуви.
У кожного виробника своя система амортизації: у Asics – гель, в Adidas – піна в різних формах, у Mizuno – пластикова хвиля, у Nike – повітря. Найбільш широко лінійки бігових кросівок представлені в спеціалізованих магазинах екіпіровки для бігу. П’ятка повинна щільно притискатися до ноги, але не тиснути. Проведіть тест: одягніть кросівки, нещільно зашнуруйте, залишивши самі верхні дірочки вільними. При деякому зусиллі ви повинні мати можливість витягнути п’яти кросівок. Тепер спробуйте більш щільно зашнурувати кросівки до самого верху. Тепер вже не повинно бути можливості витягнути п’яту.
Верх повинен прилягати до стопі, але не тиснути на неї. Якщо тиск є – спробуйте поміняти тип шнурівки. Якщо навіть після зміни шнурівки тиск залишається – шукайте іншу модель. Перед великим пальцем стопи повинно залишатися 5-10 мм вільного місця – це врятує вас від натирань, збитих нігтів і т. п. Повністю надівши і зашнуровав кросівки, посувайте стопою вправо-вліво – повинен бути невеликий хід, але при цьому ви не повинні відчувати, що водите ногою по краях устілок. Носок правильних кросівок повинен бути трохи піднятий вгору. Для пробіжок під дощем – подвійна з мембраною gore-tex. Фітнес, бодібілдинг, ЗСЖ. Як накачатися і схуднути.