Whatsapp тестує перекази коштів в криптовалюта-без обмежень і комісії

36

Месенджер whatsapp запустив пілотний проект з відправки та отримання коштів в криптовалюті.

Як це працює?

Функція працює на novi-цифровому гаманці meta (раніше facebook), який був запущений в якості пілотного шість тижнів тому. При цьому платежі здійснюються за допомогою pax dollars (usdp) — стейблкоіна, прив’язаного до долара сша, випущеного paxos.

Платежі в whatsapp можна відправляти так само, як і будь — які інші файли-для цього необхідно просто вибрати значок скріпки на android або значок + на ios, а потім вибрати «оплата» в меню, що з’явилося.

There’s a new way to try the @novi digital wallet. Starting today, a limited number of people in the us will be able to send and receive money using novi on @whatsapp, making sending money to family and friends as easy as sending a message. Pic.twitter.com/dgz3lejri7

— stephane kasriel (@skasriel) december 8, 2021

Сайт novi зазначає, що немає ніяких комісій за відправку або отримання грошей, ніяких обмежень на частоту відправки платежів, а також ніяких комісій за підтримання балансу на вашому рахунку novi або за його переказ на ваш банківський рахунок. Платежі переводяться миттєво.

Крім того, платежі не впливають на наскрізне шифрування whatsapp, яке за замовчуванням використовується для всіх особистих розмов.

Правда, поки функція тільки тестується серед обмеженої кількості користувачів і тільки в сша. Пілотна версія whatsapp novi доступна англійською та іспанською мовами.