Xiaomi буде дарувати по одному redmi note 11 кожну хвилину

30

Компанія xiaomi після оголошення дати офіційно презентації смартфонів сімейств redmi note 11 зробила ще одну важливу заяву.

Що відомо

28 жовтня відбудеться презентація смартфон redmi note 11, redmi note 11 pro і redmi note 11 pro+. Модель pro + з’явиться в серії вперше за весь час її існування. Раніше була тільки pro max, і то лише для індійського ринку.

20 жовтня в китаї стартує прийом попередніх замовлень на всі три смартфони. Для оформлення заявки потрібно внести $15,50 (≈100) на рахунок в магазині jd або на офіційному сайті xiaomi. При цьому розмір знижки складе $31 (≈200).

Але найцікавіша новина полягає в тому, що компанія планує після старту прийому попередніх замовлень кожну хвилину розігрувати один смартфон. Поки незрозуміло, як довго триватиме акція. Також немає інформації про те, чи беруть участь в ній redmi note 11 pro і pro+.

Нагадаємо, що всі три моделі будуть доступні в модифікаціях 6/128 гб, 8/128 гб і 8/256 гб. Частина параметрів redmi note 11 і redmi note 11 pro вже відома, а ось характеристики версії pro+ залишаються в таємниці. Старт продажів новинок намічений на 1 листопада.

А ви знаєте, що

Для тих, хто хоче знати більше: