Як бути в курсі подій.

5-8-2018

Як бути в курсі подій.
Навіть найулюбленіша музика рано чи пізно набридає, а на пошук нових цікавих виконавців не завжди є час. Сьогодні ми розповімо вам про «Музичному інформері», сервісі, який допоможе розірвати це коло. Відтепер інформацію про майбутні альбоми улюблених груп ви зможете отримувати по електронній пошті. Головне достоїнство сервісу: він дійсно економить ваш час. Особливо у випадку, якщо у вас улюблених груп досить багато. Уявіть, скільки тонн музичного матеріалу доведеться перелопатити, якщо ви вирішите шукати щось нове самостійно. Відразу кажу, це буде справою довгою і не завжди цікавим: на жаль, поганий музики все ж більше, ніж гарною. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі останні новини дня.
«Музичний інформер» позбавить вас від цієї необхідності. Ну що, приступимо до більш детального вивчення його можливостей? Для початку, зрозуміло, варто пройти процедуру реєстрації, благо вона займає декілька секунд. Тепер треба заповнити каталог вакансій, що вас виконавців. Тут сервіс пропонує вам на вибір три способи. По-перше, ви можете банально вручну вбити назви улюблених команд у відповідний рядок. По-друге, можна перетягнути виконавців зі списку того, що ви слухали на Last.fm, просто вказавши ім’я акаунту, під яким ви там зареєстровані. Нарешті, варіант для просунутих: можна створити список виконавців на основі імен папок вашої музичної колекції.
Тепер ви не пропустите жодного альбому своїх улюбленців. В розділі «Мій каталог» ви можете ознайомитися з усіма альбомами і синглами вибраних вами груп, які вийшли починаючи з 2009 року. Тут можна фільтрувати за видачу виконавцям або типами релізу, корисною буде і функція, що приховує записи, які ви вже чули, це дозволить утримувати особистий каталог в актуальному для вас стані. Як тільки перелік поповниться чимось новим, вам тут же прийде сповіщення на електронну пошту, вказану при реєстрації. Є тут і значна колекція музичних рецензій від користувачів сервісу.