Як орендувати автомобіль.

2-19-2019

Як орендувати автомобіль.

Франкфурт – це п’ятий за величиною місто в Німеччині. Щорічно для того щоб насолодитися визначними пам’ятками цього міста, або на ділові переговори сюди приїжджають десятки тисяч людей. Податки, аеропортний збір, стандартна страховка, страховка від шкоди 3м особам, нелімітований кілометраж*, без комісії по кредитній карті, Якщо я, скориставшись послугою «оренда автомобілів у Франкфурті» не поверну автомобіль до суворо обумовленого терміну, я повинен буду платити штраф. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі аренда авто без водителя.
При цьому Вам необхідно зателефонувати в компанію і попередити про затримку, інакше компанія має право подати автомобіль в розшук. Як я зможу знайти місцевого представника прокатної компанії, якщо скористаюсь послугою «оренда машин у Франкфурті». Адреса представники та його контактні дані зазначаються в виданому Вам ваучері.
Якщо скориставшись послугою «прокат авто у Франкфурті», взятий в оренду автомобіль потрапляє в ДТП, як і ким буде оплачуватися його ремонт. Орендар у разі ДТП несе відповідальність в межах франшизи. У разі ДТП водієві необхідно викликати поліцію, а також негайно зв’язатися з прокатною компанією. Обов’язково мені мати міжнародні водійські права, якщо я хочу скористатися послугою «прокат машин у Франкфурті».