Як організувати кейтеринг.

3-11-2018

Як організувати кейтеринг.
Безумовно, замовити кейтеринг – це значить зняти з себе значну частину роботи. В таких речах головне – відгуки. Відгуки – це хороша підказка, так як може прояснити всі позитивні і негативні сторони фірми. «Сарафанне радіо» – так само хороший підказувач при виборі організації. Чітко обговоріть бюджет. Чомусь часто буває так, що грошове питання відтягується до самого останнього моменту. Це зробить співпрацю і вирішення певних організаційних питань більш зрозумілим і оперативним. Запитуйте. Не бійтеся задавати багато питань, адже від цього залежить якість вашого заходу. Обговоріть всі можливі деталі – формат події, кількість гостей, як буде здійснюватися доставка, скільки персоналу потрібно для заходу, де буде проводитися свято, де будуть підсобні приміщення, яку меблі коштує орендувати, скільки столових приладів знадобиться на необхідне число гостей і т. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі кейтеринг недорого.
д. Чим більше деталей ви скажите, тим менше непередбачених ситуацій спливе в процесі роботи. Виберіть правильне місце проведення. Це може бути ресторан, намет, встановлений на березі озера, лофт і т. д. Чим краще підібрати місце конкретно для вашого заходу, тим вигідніше все заграє в загальному стилі. Пробуйте! Перед тим, як затвердити меню, спробуйте, як готують кухарі.
Оскільки кухня – це основа будь-якого заходу, вона повинна бути дуже смачною. А як це перевірити, якщо не спробувати? Просіть продегустувати хоча б кілька запропонованих страв. Запитуйте професійних порад. У більшості випадків, професіоналам з боку видніше, чи варто замовляти для звичайного кава-брейку екзотичні страви або все-таки краще обійтися канапе, круасанами і кави. Обов’язково вибирати яскраве оформлення для ділових заходів або зупиниться на класичних варіантах декору. Прислухайтеся до порад фахівців, вони не порадять поганого. Координувати захід повинен тільки фахівець.