Як підготуватися до ЄДІ

11-27-2019

Як правильно готуватися до ЄДІ: зрозуміла інструкція від експерта. Іспити в 11 класі — серйозне випробування, яке чекає кожного школяра та його батьків. Про що потрібно подумати вже зараз, щоб не втратити час даремно, розповідає експерт. Якщо проводити паралелі з світом спорту, то підготовка до ЄДІ — це не спринт, а марафон, тобто біг на довгу дистанцію. Тому особливо важливо правильно вибудувати стратегію підготовки, щоб прийти до іспитів у всеозброєнні. Керівник навчального центру як одні з найбільш повних. При необхідності купуйте підручники з теорією: список рекомендованої літератури ви можете дізнатися у своїх викладачів або знайти в інтернеті. Також хочемо вам порекомендувати Подготовка к ЕГЭ звертайтесь до нас і ми Вам допоможемо.

Приведіть своє робоче місце в порядок: приберіть все непотрібне, складіть на видному місці всі підручники, запасіться ручками і папером. Рекомендую завести товсті блокові зошити з кожного предмета, можна також завести окремі зошити для теорії, домашніх завдань, ухвал, творів. Якщо вас мотивують цитати великих людей, роздрукуйте і повісьте їх над столом разом з тим необхідним мінімумом, який потрібно вивчити або який може стати в нагоді (наприклад, таблицею Менделєєва, формули з тригонометрії, винятками). Вирішіть, як ви будете готуватися до ЄДІ: вдамося ви до допомоги курсів, репетитора чи будете готуватися самостійно. Пам’ятайте, що підготовка до ЄДІ — річ серйозна, і передавати її потрібно відповідальні і професійні руки.

Розпитайте знайомих, де вони готувалися і як здали, почитайте відгуки в інтернеті про курси або про репетиторів (оцінюйте тільки релевантний досвід: часто репетитор, якого нахвалюють мами восьмикласників, не може ефективно підготувати до ЄДІ з того ж самого предмета), сходіть на пробні заняття. Пам’ятайте, що ні низький, ні висока ціна не є показником якості курсів або репетитора. Вибираючи наставника, прислухайтеся до себе: важливо, щоб імпонував підхід викладача до учня, щоб учень визнавав авторитет педагога і хотів бути на нього схожим, зокрема у володінні досліджуваним предметом.