Як підібрати кондиціонер.

2-1-2018

Як підібрати кондиціонер.
Підтримує ваше прагнення до комфорту і вдосконалення клімату навколо себе. Для того, щоб допомогти вам при виборі сучасної і енергоефективної системи кондиціонування підходить під ваші індивідуальні умови експлуатації, Fujitsu пропонує скористатися легким і простим калькулятором підбору кондиціонера онлайн. Вибір потужності спліт-системи Fujitsu безпосередньо залежить від характеристик приміщення, в якому планується установка кондиціонера. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі кондиционер panasonic.
Безшумні спліт-системи настінного типу з функцією «режим сну», плавно змінює температуру в приміщенні на час сну, що володіють фільтрами тонкого очищення повітря. Для квартири. Настінні кондиціонери, які мають режим підвищеної продуктивності і економічний режим витрати електроенергії за рахунок обмеження максимальної потужності.
Для заміського будинку. Касетні, підстелеві і канальні високонапірні кондиціонери, здатні ефективно працювати як на охолодження, так і на обігрів при низьких температурах без втрати потужності.