Як підібрати металопластикове вікно.

1-22-2018

Як підібрати металопластикове вікно.
Основні компоненти вікна – профіль, склопакет і фурнітура. Розглянемо, які особливості є у кожного з цих елементів, на що звертати увагу. Наступний важливий елемент вікна – це склопакет. Склопакет – це конструкція з двох або трьох паралельно зібраних листів скла, об’єднаних в герметичну конструкцію. Відповідно бувають, як правило, двох – і однокамерні. Камера – міжскляний простір – може бути заповнена повітрям або розрідженим газом для зниження коефіцієнта теплопровідності та підвищення рівня шумопоглинання. Скла можуть застосовуватися різні, від цього залежать і якісні характеристики склопакета, і, відповідно, вартість вікон. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі стекло продажа.
Вони можуть бути різної товщини. Причому навіть в одному пакеті – іноді зовнішнє скло роблять більш товстим для поліпшення захисту від шуму. Можуть застосовуватися скла зі спеціальним напиленням, нанесеним з боку житла. Таке напилення відображає теплові хвилі, що збільшує термоізоляцію і знижує втрати тепла. Існують спеціальні загартовані стекла, по типі автомобільних. При руйнуванні таке скло дає дрібні осколки без гострих країв. Протиударні скла виконуються з покриттям спеціальною плівкою, яка надає склу міцність.
х камерний профіль змішуємо з однокамерним склопакетом – економічний варіант, застосовується для вікон, що виходять на засклений балкон або лоджію, для нежитлових приміщень. ти камерний профіль і двокамерний склопакет – в даний момент максимальний захист. Цей варіант відмінно підійде для тих будинків, що знаходяться неподалік від залізничних або трамвайних колій, галасливих автодоріг і т. п. Отже, підводячи підсумки, констатуємо: при виборі виробників елементів для складання вікна слід звернути увагу на характеристики профілю, склопакета і використовуваної фурнітури.