Як підібрати сумочку до одягу.

1-19-2018

Як підібрати сумочку до одягу.
Щоправда, є чимало модельєрів, які дотримуються протилежної думки. Сумка повинна стати яскравою плямою, контрастом, привертає до себе увагу, вважають метри високої моди. І справді, монотонний спосіб, розбавлений 2-3 помітними вкрапленнями, залишає дуже приємне враження у оточуючих. На «контрастних» сумках в цьому сезоні спеціалізуються Louis Vuitton, а його колеги по цеху з Nina Ricci на більш спокійних зразках. Якщо в минулих сезонах текстильні сумки з’являлися відносно рідко, то зараз натуральна тканина стала основним трендом модної індустрії. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі женские сумки.
Нічого дивного — тканинна сумка практична, екологічно безпечна, майже невагома і досить містка. Недолік таких моделей в їх надмірної м’якості. Якщо всередині сумки немає жорсткого «скелета», в порожньому вигляді вона буде схожа на мішок. Модні будинки випустили цілу серію текстильних сумок як у вигляді клатча, так і в звичайному варіанті (з ручками). Так, моджем уявити сумочку від Chanel, яка відмінно доповнить повседневны гардероб з джинсами.
Крім того, одним з напрямків нинішньої моди стали в’язані сумки. При бажанні будь-яка жінка, яка дружить з клубком і спицями, може зв’язати собі такий аксесуар. Тим більше що ручна робота, особливо у стилі фолк — це один з головних трендів весняно-літнього сезону 2015. Так що, якщо вам потрібна гарна і ексклюзивна сумка — все у ваших руках, причому в самому буквальному сенсі цього виразу.