Як познайомитися в інтернеті.

8-5-2019

Як познайомитися в інтернеті.

Вітаю Вас, шановні відвідувачі сайту психологічної допомоги Психоаналітик – Матвєєв. Як розпізнати брехню, відверту і приховану брехню, щоб не помилитись, не бути розчарованим і потім емоційно не страждати… Проблеми надмірно активного спілкування в соціальних мережах, включаючи знайомства через інтернет, підміняючи реальне спілкування і взаємодія, досліджують не тільки психологи і соціологи… І переважна більшість з них приходять до висновків про шкоду надмірного віртуального спілкування. Це підтверджує і те, що жіноче населення більше звертається за психологічною допомогою з – за депресій, викликаних самотністю, і з – за любовної залежності, зайвої прихильності і нав’язливості, страждань у відносинах з чоловіками. У той час як чоловіків, охочих познайомитися в інтернеті з дівчиною, і набирають в пошуковику: «знайомство з жінкою» або «знайомство з дівчиною», значно більше дівчат або жінок, що набирають — «знайомство з чоловіком, або знайомство з хлопцем… Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі сайт про знакомства.
Це говорить про те, що в мережі інтернет дуже багато сайтів знайомств для серйозних відносин, а для розваг. Також в мережі часто зустрічаються юнаки та дівчата, для яких сам процес знайомства в інтернеті є якоюсь розвагою, грою, отриманням задоволення — я вже не кажу про шахраїв і шлюбних аферистів. Але все ж існує безліч самотніх людей: чоловіків і жінок, і дівчат і молодих людей (хлопців), які не мають можливості з тих чи інших причин, завести знайомство в реальності, і охочих познайомитися через інтернет для серйозних стосунків, аж до створення сім’ї. Залишається дізнатися, як визначити при знайомстві в інтернет, що насправді хоче людина: відносин або пограти. Схоже питання слід задати собі про іншу людину: . Мало хто знає, але соціальні мережі — це джерело для психоаналізу, там люди відкривають всю свою справжню суть, самі цього не усвідомлюючи.
Перше, що потрібно засвоїти, якщо Ви зібралися знайомитися через інтернет з метою серйозних відносин або створення сім’ї — це те, що ні в якому разі не потрібно починати знайомства або фліртувати, якщо Ви страждаєте від депресії чи інших психо – емоційних розладів. Далі, у міру просування знайомства, можна призначати зустріч в реальності. Четверте — намагайтеся спілкуватися більш природно і спонтанно, в той же час, дотримуючись деякі правила пристойності. Не намагайтеся здаватися краще, ніж Ви є: не виправдовуйтеся і не вибачайтеся за дрібниці і за проблем, які від Вас не залежать… Не занижуйте і не завищувати свою життєву Я – позицію і самооцінку. П’яте — якщо почнете розвивати знайомство в реальності, то для з’ясування чогось незрозумілого або двозначного — використовуйте пряму мову, запитуйте прямо… Пам’ятайте, якщо Вас запросили в кафе або додому, це звичайно може розуміти інтимне продовження за згодою, але це нікого і ні до чого не зобов’язує… І не забувайте, що спілкування має бути конгруентним (пропорційним), т.