Як правильно вибрати квартиру для житла.

2-1-2018

Як правильно вибрати квартиру для житла.
Ви зважилися на покупку вторинної квартири – як знайти підходящу? На що орієнтуватися? Скільки варіантів доведеться переглянути? Потрібно шукати ідеальний або погоджуватися на компроміси? Брати квартиру з готовим ремонтом або робити самим? Про тонкощі вибору вторинного житла розповідає заступник директора департаменту вторинної нерухомості Est-a-Tet Олексій Бернацький. Є поширена жарт про купівлю вторинного житла, яка звучить приблизно так: «Як накопичити на квартиру в центрі столиці з середньої зарплати менеджера? Ніяк». Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі На сколько безопасна жизнь в новостройке ЖК «Лесной квартал»: обсуждение с соседями в лифте.
Ріелтор набагато швидше підбере варіанти в межах одного району, що задовольняють вашим критеріям, ніж у межах всього міста. Це парадокс, тому що нам завжди здається, що чим більше пропозицій, тим краще. Але людська природа така: зі ста варіантів він вибрати не може, а з десяти — цілком. Та й мало хто насправді готовий погодитися на будь-яку квартиру в будь-якому місці просто із-за доступної ціни. У кожного покупця є ієрархія пріоритетів. Одним важливий доступ громадського транспорту, другим — підземний паркінг, третім — парки, школи, дитячі садки, четвертим — задовільний стан квартири.
Покупцеві потрібно розуміти, що для нього важливіше. Квартири, що задовольняють всім параметрам, зустрічаються, мабуть, лише у бізнес-класі. Якщо ви розглядаєте іпотеку, то прорахуйте щомісячні платежі за допомогою онлайн-калькуляторів, а вже потім звертайтеся в два-три банки (один з яких буде з числа банків з багаторічною історією, а два інших запропонують кращі умови).