Як правильно вибрати телевізор.

4-17-2018

Як правильно вибрати телевізор.
Статичні зображення (зокрема логотипи телеканалів або шоу) здатні пошкодити окремі ділянки плазмових панелей. Оскільки фільми на USB носіях у більшості випадків викачуються з інтернету, важливо звернути увагу на формати, які підтримує телевізор. Через USB вхід до телевізора можна підключити також переносний жорсткий диск, який ще називають зовнішній USB HDD. YouTube, Facebook, Twitter, Family Story, Fitness, Kids це доступні сучасних телевізорів в даний час інтернет-сервіси, кількість яких постійно збільшується. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі лампы для проекционных телевизоров.
Якщо ви купуєте телевізор для кухні, то природно зверніть увагу на компактні моделі, які можна зручно розмістити на кухні і навіть вбудувати в кухонний гарнітур. Плазмові телевізори для маленької кухні не підійдуть, оскільки мінімальна діагональ у них починається від 42 дюймів. Для великої кухні їх можна розглядати як варіант, однак, варто враховувати, що плазмовим телевізорам необхідно гарне охолодження. На кухні іноді буває досить жарко. Тому плазмова модель може підійти тільки для дуже великих кухонь з хорошою вентиляцією.
Існують стандартні розрахунки відстані від телевізора до глядача. Згідно з цими розрахунками відстань від телевізора визначається в залежності від розміру його діагоналі. Воно дорівнює діагоналі екрана телевізора, помноженої на 3 або 2,5. Діапазон визначається на підставі медичних вимог окулістів, спиратися на них чи ні, це вже справа самого користувача. Один дюйм дорівнює 2,54 сантиметрам. Офтальмологи, звичайно, не радять сильно довго проводити час за переглядом 3D.