Як правильно вибирати нерухомість.

2-19-2019

Як правильно вибирати нерухомість.

Зверніть увагу на те, скільки років присутня дане агентство на ринку, наскільки великою базою об’єктів має, висока кваліфікація агентів і експертів. Угоди купівлі – продажу квартир приносять досить високі доходи, і багато хто хоче працювати в цьому сегменті ринку. Невеликі агентства зазвичай розташовують обмеженою базою квартир, будинків та земельних ділянок і працюють в окремих районах міста. Агентство нерухомості, яке має хорошу репутацію, дорожить нею. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі недвижимость Житомира.
Компанії – одноденки зацікавлені у швидкому заробіток і не завжди дивляться на моральну сторону питання. Кваліфікований експерт агентства нерухомості добре орієнтується в цінах на житло і в питаннях здійснення угоди купівлі – продажу. Є нечистоплотні агенти, які здають в оренду неіснуюче житло – таких схем існує кілька. Бувають випадки, коли аферисти брали кілька задатків за одну і ту ж квартиру за копіями документів.
Деякі агентства нерухомості укладають ексклюзивні договори на продаж квартири, беруть оригінали документів у господарів і потім вимагають гроші за їх повернення. Вибрати агентство нерухомості стало і легко і складно водночас. При укладенні будь-якого виду договору на купівлю, продаж або оренду нерухомості УВАЖНО прочитайте всі пункти договору. Особливу увагу звертайте на дрібний шрифт – іноді за цим криються різні махінації.