Як правильно закріпити вантаж.

2-19-2018

Як правильно закріпити вантаж.
Після доставки вантажу морським шляхом у контейнерах його можна доставити до прямого місця призначення, не витрачаючи час і фінанси на перевантаження. Надійний сухогрузный контейнер краще всього брати в перевірених, сумлінних фірмах. Якщо ж товар не потребує спеціальної тари або можна обійтися полегшеної тарою, замовник повинен сам забезпечити збереження свого товару. Так, замовник має запобігти можливість пошкодження контейнера від вантажу, товару (наприклад, пошкодження гострими частинами вантажу). Для цього підійде будь-ізоляційний матеріал, пінопласт, гумові прокладки або кілька шарів звичайного паперу. Для того, щоб попередити пересування вантажу під час транспортування, його слід зміцнити за все стінки контейнера. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі перевозка сборных грузов из китая.
Особливу увагу слід приділити дверей. Для фіксації вантажів використовуються такелажні кріплення, кріплення здійснюється за кутові стійки і поздовжні балки, які йдуть зверху і знизу. Між вантажем і дверима контейнера має бути вільне місце, щоб вантаж не зміг видавити двері і для того, щоб контейнер вільно відкривався. Категорично забороняється прибивати тару вантажу до контейнерів цвяхами. Для закріплення вантажу використовують спеціально встановлені щити, упорні бруски, застосовуються ланцюги, розпірні рамки (дошки перетином 20 х 100 мм). Прибивання вантажу до підлоги або стінках контейнера не допускається.
Закріпити вантаж можна мотузками, тросами, натяжними стрічками, ременями, сталевими або пластиковими стрічками, або ланцюгами. Не допускається більша величина зазорів між стінками контейнера і вантажем – така величина не повинна перевищувати 200 мм. Якщо при навантаженні утворюються зазори більшої величини, їх необхідно заповнити. Для цього підійдуть непотрібні, порожні піддони, бруски з дерева або надувні пристосування. Центр маси вантажу – вантаж потрібно розподіляти так, щоб в одній частині контейнера не падало товару понад 60%, вантаж повинен бути розподілений рівномірно.