Як продумати дизайн інтер’єру.

10-29-2018

Як продумати дизайн інтер’єру.

При облаштуванні будинку або квартири важливо продумати дизайн всіх приміщень. Більш того, інтер’єр кімнат повинен бути гармонійним і в той же час функціональним, комфортним. З цією метою складають дизайн – проект квартири. Займатися розробкою дизайну житла можуть як професіонали (дизайнери), так і самі мешканці будинку. В останньому випадку створити інтер’єр мрії трохи складніше, але цілком можливо. Головне, не випустити з уваги жодної деталі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі квартира дизайн проект.
Дизайн квартири багато в чому залежить від масштабу житлоплощі. Для однокімнатних, двокімнатних і трикімнатних квартир складаються абсолютно різні проекти. Інтер’єр будь-якої “однушки” повинен бути практичним і зручним. У відносно невеликому приміщенні доведеться поєднати відразу кілька функціональних зон (вітальня, спальня, зона відпочинку і ін Для цього можна використовувати перегородки у вигляді ширм, стелажів, вбудованих модулів. Оригінальний варіант зонування простору – розміщення подіуму зі сходами.
Чудово виглядає зональна підсвічування різної інтенсивності. Як правило, квартиру оформляють у світлих тонах, щоб візуально розширити приміщення. На фото інтер’єрів однокімнатних квартир все частіше представлені так звані квартири – студії. Вони відрізняються відсутністю стін і інших перегородок, за рахунок чого забезпечується просторість приміщення. Відразу зауважимо, що студія підійде далеко не всім. Наприклад, сім’ям з дітьми в такій квартирі буде незручно.