Як придбати душевну рівновагу.

1-5-2018

Як придбати душевну рівновагу.
Ми всі мріємо про комфортне життя без стресів. Говорячи про ідеал, часто згадуємо душевну рівновагу. Однак часом слабо розуміємо, що таке душевну рівновагу, і як його знайти. Навчивши людину відповідати на несприятливі впливи, природа подарувала йому механізми захисту від небезпеки. Тому, коли людина не реагує на голку, воткнувшуюся в тіло, стусан або лайливе слово, така поведінка говорить про розладі його психіки. Нормальний чоловік повинен реагувати на погані і хороші події, відповідати на них своїми емоціями і діями, але реагувати на них можна по-різному. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі чувство ненужности и одиночества.
Спостерігаючи за людьми, можна помітити, що хтось, коли злиться, лізе в бійку або б’є посуд, хтось голосно кричить, а інший усамітнюється і починає співати або малювати. Таким чином людина позбавляється від негативу. Якщо використовувані способи соціально прийнятні, не завдають шкоди оточуючим, а людина з їх допомогою повністю позбавляється від негативних емоцій, отримуючи їм на зміну позитивні, значить, він знає, як знайти душевну рівновагу. Негативні емоції необхідні нам так само, як і позитивні, але для душевного комфорту важливий їхній розумний баланс.
У таких випадках кажуть, що людина відчуває почуття образи. Часом він проносить це почуття через все своє життя, воно починає керувати ним, його емоціями, його душею, сковує думки і тіло. Природа подарувала механізми для врегулювання внутрішніх і зовнішніх конфліктів, тому, якщо пам’ятати про них і вміло ними користуватися, можна досягти бажаного результату і привести в порядок свої думки, почуття і емоції.