Як створюється картина.

10-31-2018

Як створюється картина.

У вашому будинку є порожня стіна, на яку нічого повісити. Червоні подушки на дивані виглядають самотньо і вимагають ще одного яскравого акценту. Просто візьміть полотно і намалюйте відповідну картину. Так чому б не відкинути страхи і не забути на час про реалістичному мистецтві, щоб створити власний маленький шедевр. Малювати — це весело, до того ж абстрактну картину просто неможливо намалювати погано або неправильно. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Рамы для зеркал.
Вам знадобляться лише полотно, фарби, сміливість, кілька годин вільного часу і, можливо, приємна компанія співавторів, щоб створити неповторний витвір мистецтва, ідеально відповідний для вашого інтер’єру. Це значно цікавіше, ніж просто купити постер в IKEA. Самий – самий улюблений колір усіх, хто береться робити стильну картину своїми руками — золотий. Потрібно всього лише додати трохи сусальною фольги або просто фарби на будь-який, навіть однотонний фон. Добре і не надто зухвало золото виглядає з нерівномірним сірим бетонним кольором.
Горизонтальні нерівні лінії завжди нагадують якісь графіки або візуалізацію звукових хвиль, загалом, щось важливе, і тому дивитися на них цікаво. Щоб розбавити нуднувату монохромність зображення, можна, як автор цього майстер – класу, додати трохи (або багато. Помічали, як красиві бувають зрізи каменів. Це малюнок з історією, розповідь про зміни клімату, рельєфу, тваринного світу. Ви можете створити свій прекрасний зразок породи: просто візьміть вертикальний полотно і наносите на нього горизонтальні смуги різної ширини і різного кольору.