Як створюється сайт.

4-22-2019

Як створюється сайт.

Це Ваш старт на шляху до детального вивчення веб – технологій і подальшого отримання прибутку від власних проектів. Мета блогу – збори на основі власного досвіду та аналізу найбільш повного керівництва по створенню сайтів, їх подальшої оптимізації, просуванню і заробітку. Однією з особливостей цього блогу можете вважати моє прагнення до суто правильному (раціонального) підходу у вирішенні поставлених завдань, а як наслідок – і хорошого тону написання коду (що, між іншим, буде враховано пошуковими системами при визначенні позицій вашого сайту). Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі замовити сайт.
Отже, пропоную закінчити передмова і краще покажу сходинки, які вам належить пройти на шляху до самостійного створення сайтів. Другий етап – це досягнення динаміки на вашому сайті. І під динамікою слід розуміти не стрибали туди – сюди картинки, а управління сайтом по засобам роботи скриптів. Так який же вибір зробити. Я вважаю так: якщо є час і бажання, то краще все завжди робити самому з чистого аркуша, але, як правило, часу завжди немає.
Виходячи з цього, я дотримуюся такого алгоритму: якщо проект не великий (наприклад, як цей блог), то потрібно робити самостійно, а якщо це, наприклад, інтернет – магазин, то чому б не скористатися чудесами цивілізації. Третій етап – оптимізація сайту та просування в Інтернеті. Насправді про оптимізацію, як і про веб – безпеки, потрібно думати з самого початку, тому перед тим як кинуться створювати свої власні проекти, я настійно рекомендую дуже докладно вивчити всі аспекти оптимізації та просування сайтів.