Як вибрати дизанера інтер’єру

8-10-2021

Кожен з нас замислювався над питанням, як же не помилитися з вибором дизайнера https://kvdesign.com.ua/, вибрати майстра, який не тільки зможе грамотно розподілити простір, але і зробити інтер’єр індивідуальним і відповідним вашим очікуванням і планам.

Зрозуміло, дане питання задається нечасто, але зате має величезне значення, адже від цього буде залежати багато в будинку: сам дизайн, затишок, комфорт, гармонія, тому головне – вибрати справжнього знавця своєї справи.

Щоб полегшити вам процес пошуків, а також убезпечити від «фахівців», з якими зв’язуватися не варто, нижче представлені деякі інструкції:

Наявність професійної освіти

Це-найважливіший критерій при виборі. Найчастіше в дизайнери нав’язуються люди, які закінчили лише курси, а не відповідні навчальні заклади, які випускають справжніх професіоналів.

Звичайно, на таких курсах заняття ведуть знають свою роботу люди, але всіх їх знань вони не передають, тому співпраця з людьми, які закінчили лише курси або щось подібне не рекомендується. Важливо: уважно ознайомтеся з портфоліо майстра.

Зверніть увагу на стаж роботи в цій сфері, а також репутацію, але сильно вередувати при знайомстві з портфоліо не варто. Хтось може показати вам барвистий альбом з роботами, а хтось просто фотографії на телефоні або планшеті, які будуть не менш якісними і красивими, ніж у вищезгаданому альбомі. Варто згадати, що існує кілька кваліфікацій дизайнерів, про них ми поговоримо трохи пізніше.

Знайдіть спільну мову

Часом недомовки з боку клієнтів, або ж непорозуміння фахівців, що саме потрібно, стають причиною неузгоджених дій. Кінцевий продукт може не задовольнити замовника, що послужить появі конфліктів.

Щоб отримати максимум від роботи дизайнера слід точно визначитися, що ж ви хочете бачити в інтер’єрі, чітко викласти свої ідеї професіоналу, а також перевіряти результат на кожному етапі роботи, щоб в разі необхідності повернутися до попереднього і переробити до потрібного стану.

Визначтеся зі стилем

Перед тим, як наймати дизайнера і починати роботу, слід розібратися в своїх задумах і створити чітку картинку бажаного. Якщо ж ви ще не визначилися зі стилем інтер’єру, радимо вам звернутися за допомогою до фахівців, адже вони мають великий досвід роботи і зможуть допомогти вам створити цілісну картинку обстановки.

Переконайтеся в правильності рішення

Щоб зробити це, рекомендується укласти договір. У нього повинні входити такі пункти, як: вартість послуг і оплата, точне формулювання технічного завдання, і, що важливо, надання вам іншого майстра в разі відмови від роботи попереднього, адже якщо зупинитися на півдорозі, якісно і грамотно доопрацювати інтер’єр вже не вийде.

Отже, тепер ви знаєте, як грамотно вибрати відповідного дизайнера інтер’єру і наскільки це важливо зробити. А зараз давайте ознайомимося з кваліфікаційним переліком даних працівників, він не відрізняється великою різноманітністю, зате кожен елемент разюче відрізняється від іншого, що створює деякі труднощі при виборі.

Після того, як ви детально ознайомитеся з тонкощами кожного сегмента, все відразу встане на свої місця.

  • художник-дизайнер. Людина, що володіє як мінімум, середнім профілюючим художньою освітою.
  • декоратор. Кваліфікований робітник, який закінчив відповідну професійну підготовку на курсах. Зможе підібрати аксесуари до будь-якого стилю, а також гармонійно доповнити його.
  • архітектор-дизайнер. Має архітектурну освіту, може сформувати як план приміщення, так і проект по обстановці, а найголовніше – спланувати дизайн інтер’єру.

Варто відзначити, що для створення бажаного результату не потрібні всі ці фахівці. Хто саме підійде для вас залежить від потреб і бажань. Для кого-то для створення потрібного зовнішнього вигляду приміщення буде досить просто консультації в меблевому магазині, хтось хоче більш щільного співробітництва з профі, у кожного все індивідуально.

У будь-якому випадку, пропонуємо ознайомитися з діяльністю кожного дизайнера детальніше і вирішити, послуга якого саме професіонала вам потрібно.

Художник-дизайнер. Послугами даного фахівця можна скористатися, якщо вам потрібно розпис стін а також інші елементи інтер’єру в будинку, які можуть бути виконані працівником з освітою художника. Особливо корисним він буде в разі, якщо ви хочете змінити зовнішній вигляд приміщення, не зачіпаючи його структуру.

Майстер такого профілю зможе провести комплексне оформлення дизайну, так як вміє грамотно обробляти будь-які замовлення клієнтів, створюючи проекти в комп’ютері або в паперовому вигляді. В основі цих проектів лежить головна задумка зовнішнього вигляду інтер’єру, а доповнюють її більш докладні вкраплення, як правило – описи або плани елементів кімнати – матеріали, меблі, аксесуари і так далі.

Декоратор. Такого фахівця варто запрошувати, якщо вам потрібно оновити інтер’єр, правильно підібрати шпалери, текстильні матеріали і так далі. На перший погляд це може здатися несерйозною професією, але це в корені невірні думки.

Людина з такою освітою допоможе вам гармонійно облаштувати приміщення, створити відчуття цілісної композиції і затишку, який буде полягати в правильно підібраних, непомітних на перший погляд, але вкрай відчутних дрібницях.

Архітектор-дизайнер. Допоможе від початку і до кінця правильно витримати процес становлення дизайну, починаючи від архітектурного плану і закінчуючи коригуванням колірного рішення, але найважливішою роботою є перепланування приміщення (знесення стін, переміщення перегородок і т.д.), для того, щоб провести такі процедури в рамках закону, потрібна юридична освіта, ну і зрозуміло, профілююче архітектурне. Результат роботи майстра-комфортно сплановане, затишне житло.

Отже, тепер ви знаєте, що видів дизайнерів буває кілька. Головне – не плутати одного з іншим і не наймати, наприклад, дизайнера-архітектора для підбору аксесуарів.

Баня вентиляція водопостачання гіпсокартон дизайн звукоізоляція інструмент інтер’єр кабелі калькулятор каналізація кондиціонер фарба дах малярні роботи матеріал меблі вікна опалення плитка підлоги програми ремонт розетки будівництво фасад фото електроприлади електропостачання освітлення стелі стеля проводка простір стіни стилі тепла підлога.