Як вибрати гідроізоляцію для бетонної поверхні.

1-28-2018

Як вибрати гідроізоляцію для бетонної поверхні.
Щоб зробити якісний монтаж гідроізоляції, слід вивчити вимоги та будівельні норми, які забезпечать високу якість виконаних робіт. Фарбувальна гідроізоляція являє собою тонку плівку, яка виходить при фарбуванні підстави такими складами як бітум, мастика, лак, фарба і т. п. Зрозуміло, використовуються спеціальні водовідштовхувальні склади, які знаходяться в рідкій або пластичною формою. В якості сучасних фарбувальних гідроізоляційних матеріалів звичайно використовують бітумні мастики, в які введені тальк, азбест, вапно-пушонка і т. п. Дуже ефективні високотехнологічні лаки і фарби на основі синтетичних смол і пластмас. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі пенетрон.
Зазвичай фарбувальні матеріали перед проведенням робіт злегка розігрівають в залежності від рекомендацій виробника, але при роботі з бітумними мастиками складу слід нагрівати досить сильно, до 170 градусів. Бітумні мастики наносять в два-три шари, товщина кожного з яких — 2 мм. Підходять для монтажу обклеювальних гідроізоляційних матеріалів і густі синтетичні смоли. Рулонну гідроізоляцію зручніше використовувати на горизонтальних поверхнях. При роботах на вертикальній стіні слід ретельно вирівняти поверхню, оскільки перепад більш ніж в 2 мм може викликати деформацію і пошкодження ізоляційного шару.
Обмазувальна гідроізоляція використовується для цегляних, цементних і бетонних основ і являє собою одне еластичні двокомпонентні склади, які наносять кількома шарами. Цей вид гідроізоляції вважається особливо ефективним при використанні в підвалах, басейнах, а також при ліквідації активних протікань. Зверніть увагу: мастики, герметики і бітуми токсичні, їх можна використовувати лише на сухих основах, тому більш доцільним стає застосування двокомпонентних поліуретанових складів. Порада: на вертикальних поверхнях таку гідроізоляцію слід укрити цеглою, бетоном або оштукатуреній армованою сіткою. п. п. п.