Як вибрати кондиціонер

9-15-2017

Настають спекотні дні, і мимоволі доводиться замислюватися про вибір кондиціонера. Але як зробити вдалу покупку, адже придбання системи охолодження у весняно-літній сезон може серйозно вдарити по кишені”. На що варто звернути увагу при виборі?Рекомендую купить кондиционер киев за доступною ціною

Кілька простих правил допоможуть придбати кондиціонер і заощадити:
Кращий час для покупки кондиціонера — зима. Це найпростіший спосіб заощадити: вибрати підходящий кондиціонер з безлічі запропонованих моделей і отримати сервіс на більш високому рівні, ніж влітку.
Зважаючи на різноманіття моделей, виробників і магазинів краще не намагатися у всьому розібратися самостійно. Фахівці компанії допоможуть вам обрати один з варіантів:
моноблочні кондиціонери — віконні, мобільні і інші, що складаються з одного блоку;
спліт-системи, які складаються з двох і більше блоків — настінні, канальні, касетні, VRF системи кондиціювання та ін.
Слід відштовхуватися від потужності роботи кондиціонера. Головне, щоб системі охолодження не довелося працювати на межі своїх можливостей. Тому і вибирати його слід з деяким запасом потужності.
Необхідно пам’ятати, що спліт-системи у кожного з виробників характеризуються приблизно однаковими параметрами, терміном служби і запасом міцності. Відмінності в дрібних деталях, дизайні і ціною.

Особливості поширених систем охолодження

Самой низькою вартістю характеризуються віконні кондиціонери. Виробники пропонують їх потужністю від 1,5 до 6 кВт. Найдорожчі моделі здатні лише охолоджувати повітря, більш дорогі мають режим нагріву і інші опції. Недоліки такого кондиціонера — сильний шум і необхідність монтувати у віконному отворі. Установка не вимагає спеціальних знань і інструментів і може здійснюватися самостійно, що також дозволяє заощадити кошти.
Мобільні кондиціонери характеризуються високою вартістю, так як не вимагають монтажу і додаткового обслуговування. Крім того, кондиціонер легко переміщується з одного приміщення в інше. Вони виглядають, як невелика тумбочка на коліщатах і тому можуть бути встановлені практично в будь-якому місці приміщення. Необхідно лише вивести повітропровід — гнучкий шланг, за допомогою якого видаляється гаряче повітря, — на вулицю через отвір в стіні або кватирку. Такий тип кондиціонерів відрізняється сильним шумом при роботі, так як компресор знаходиться всередині приміщення.

Сплит-система — найбільш поширений тип кондиціонерів серед користувачів. Він складається з внутрішнього і зовнішнього блоків, з’єднаних між собою мідними трубами, по яких циркулює фреон, і кабелем. Така конструкція кондиціонера дозволяє розмістити саму гучну і громіздку частина, яка містить компресор, зовні. Тому спліт-система працює з невисоким рівнем шуму. Такий тип системи охолодження дозволяє регулювати температуру в приміщенні з точністю до 1-2 градусів, встановлювати час роботи кондиціонера, регулювати напрямок повітряних потоків.
Внутрішні блоки оснащені фільтрами, завдяки яким повітря очищається від пилу, тютюнового диму та ін. Можна вибрати будь-який зручний місце для установки, яка здійснюється тільки фахівцями сервісного обслуговування. Ціна спліт-системи залежить від кількості блоків, додаткових опцій. Як правило, вона знаходиться в середньому ціновому сегменті: нижче вартості мобільних кондиціонерів, але вище віконних. Середня ціна обумовлена широкої поширеністю спліт-систем — вони займають більшу частину асортименту у всіх виробників.

Від чого ж залежить вартість кондиціонера?

Ціна кондиціонера відомого бренду і маловідомої марки помітно відрізняється. Однак висока вартість не завжди свідчить про якість системи. Також на вартість кондиціонера впливає термін гарантії: чим довше термін гарантії, тим вище ціна.
Вартість залежить від типу кондиціонера:
Побутовий (потужність до 7 кВт), охолоджує площа 15-80 кв. м.;
Напівпромисловий (потужність від 7 до 25 кВт) призначений для будинків, котеджів, магазинів, офісів.
Промисловий (потужність 25 кВт) здатний охолодити великі складські приміщення, цілі будівлі.

Якщо вибрати кондиціонер в холодну пору року не вдалося — завжди є шанс скористатися спеціальними пропозиціями і купити систему охолодження дешевше. Багато магазини проводять різні акції, пропонуючи знижки на кліматичне обладнання від 20 до 50%.
Крім того, можна вибрати техніку за привабливою ціною в інтернет-магазинах. Як правило, ціни в онлайн-магазинах дещо нижче, ніж у роздрібних. Крім того, такі покупки економлять час і відрізняються зручністю.