Як вибрати Ледо генератор

3-10-2020

Обладнання для ресторанів та закладів громадського харчування в асортименті.
Мінімальні ціни на обладнання для ресторанів та закладів громадського харчування.
Льодогенератор призначається для виготовлення і подальшого зберігання харчового льоду. Це обладнання встановлюється в кафе, барах, ресторанах та інших місцях громадського харчування, де лід може знадобитися для охолодження продуктів, приготування коктейлів і т. Технологія приготування льоду однакова для всіх моделей: вода намерзає на гранях випарника, готові кубики відколюються за допомогою гарячої пари і подаються в бункер. Головні відмінності полягають не в технології роботи, а в технічних характеристиках обладнання. Вибрати і купити підходящий промисловий льдогенераторы Brema допоможе наш інтернет – магазин .

Вибір того чи іншого виду залежить від того, як планується використовувати обладнання.
За типом установки льодогенератори можуть бути підлоговими і настільними. Другі компактні і можуть використовуватися в невеликих закладах, наприклад, відмінно підходить настільний льодогенератор для бару.
У льодогенератори заливного типу вода подається в спеціальну ємність, для них не потрібні очисні фільтри. А ось для виробів з централізованою подачею рідини рекомендуються пом’якшувачі і фільтри.
Кожен тип обладнання виробляє лід певної форми: кубики, конуси, циліндри і т. Вирішуючи, який льодогенератор купити, звертайте увагу на форму льоду.
Водяне охолодження переважно в приміщеннях, де спостерігається нестача вільної циркуляції повітря навколо апарату. В будь-якому іншому випадку доречно придбання льодогенератора з повітряним охолодженням.

Корпус обладнання виготовляється з нержавіючої сталі, а вага виробу залежить від його габаритів.
Чому В каталозі представлена висококласна техніка. Ми співпрацюємо з виробниками напряму і здійснюємо оптові закупівлі, що дозволяє встановлювати доступну ціну на будь-який виріб. Крім того, можливий продаж в кредит і лізинг.
Консультанти допоможуть вибрати відповідний льодогенератор для вашого закладу і дадуть відповідь на питання. Доставка здійснюється по всіх містах України. За бажанням клієнта можливе підключення апаратури і її подальше сервісне обслуговування.