Як вибрати металочерепицю

6-17-2019

Как выбрать металлочерепицу

Введіть символи, які показані на зображенні. Найбільш важливими параметрами при виборі даного матеріалу є: товщина сталі, ступінь оцинковки, тип і колір полімерного покриття, гарантії виробника. металлочерепица – це покрівельний матеріал, який широко використовується в будівельній сфері. Склад металочерепиці: гладкий сталевий лист, шар цинку, захисне антикорозійне покриття, грунтовка, зовнішнє покриття (поліестер, пурал і т. Даний вид покрівлі добре зарекомендував себе при експлуатації в самих різних кліматичних умовах. Він відмінно підходить для застосування в Україні, де є кілька кліматичних зон: від субтропічної до степової. Металочерепиця стійко переносить перепади температур, тривалу спеку, мороз, дощ, сніг і град.

Загальновизнаний стандарт товщини сталі – 0, 5 мм. Тому, якщо ви ставите питанням, яка металлочерпица краще, сміливо купуйте саме цю. Основна вимога при використанні стали менше 0, 5 мм – дотримання мінімального кроку обрешітки під час монтажу. Цинк володіє унікальною властивістю захищати обрізний край від корозії і подряпин. При виборі металочерепиці пам’ятайте: величина цинкового шару має дуже важливе значення, оскільки визначає довговічність сталі. Є кілька типів полімерного покриття металочерепиці. Найбільш популярні: поліестер, пластизол і поліуретан. Якщо ж вибирати за критерієм “ціна – якість” – поліестер зі сталлю 0, 45 мм. Однак існує кілька критеріїв, якими багато хто керуються при виборі металочерепиці.

Наприклад, темні тони покриття більше схильні до вицвітання, ніж світлі. Але незважаючи на це, вже тривалий час найбільш затребуваними відтінками залишаються зелений, шоколадно – коричневий і темно – червоний.
У різних виробників терміни гарантії на продукцію, відповідно, також відрізняються.

Максимальна гарантія на металочерепицю з поліестеровим покриттям – 10 років. З полімерним покриттям на основі поліуретану – 15 років. Ми пропонуємо купити металочерепицю в Києві за низькою ціною відмінної якості. Компанія “Стиллар” – це злагоджена команда професіоналів, що працюють в даній області понад 10 років. Наші переваги: гнучка цінова політика, індивідуальний підхід до кожного клієнта, оперативна обробка замовлень, доставка товару в стислі терміни та гарантія на надану продукцію. ua ви можете ознайомитися з представленим асортиментом металочерепиці та надіслати онлайн – заявку на оформлення замовлення.